Kanał Sportowy publikuje zdjęcia nowego biura. „W starym się już nie mieściliśmy”

  • Internet
  • Kultura
  • Kanał Sportowy
Autor: rafs

W piątek, 3 czerwca w ramach programu „Stanowisko” pokazano nową przestrzeń biurową Kanału Sportowego. Przekazano również informacje dotyczące sprzedaży „Kwartalnika Sportowego”.

Jeden ze wspólników kanału – Krzysztof Stanowski tłumaczy, że w starym biurze (300 metrów kwadratowych, ulica Domaniewska w warszawskim „Mordorze” – przyp. redakcji) się już nie mieścili.

Nowe (600 metrów kwadratowych) ma pozwolić na „produkcję nowych programów w lepszej jakości”. Część z nich miałaby miałyby zastąpić te, z których włodarze nie są do końca zadowoleni. Część z nowych propozycji ma być niezwiązana z typowo sportowy, profilem kanału.

fot. YT Kanał Sportowy

Niezadowalająca sprzedaż „Kwartalnika Sportowego”

Krzysztof Stanowski w programie „Stanowisko” powiedział, że nie są do końca zadowoleni z liczby osób, które zamówiły „Kwartalnik Sportowy”, czyli specjalne wydawnictwo Kanału Sportowego, dlatego przedłużono możliwość składania zamówień do 15 czerwca.

Wydłużyliśmy termin o kilka dni, ponieważ nie jesteśmy zadowoleni z liczby sprzedanych do tej pory egzemplarzy „Kwartalnika Sportowego”. Sprzedaliśmy kilka tysięcy, ale uważamy że powinnismy sprzedać tego więcej, bo to jest dobra rzecz – mówi Krzysztof Stanowski.

Gazeta będzie publikowana co 3 miesiące (kwartał). Będą w niej zamieszczane artykuły autorów polskich (m.in. Przemysław Rudzki, Jakub Białek) i zagranicznych (m.in. Jonathan Wilson) oraz wywiady (w pierwszym numerze m.in. z prezesem PZPN Cezarym Kuleszą). Wydawnictwo będzie liczyć 300 stron. W następnych minutach materiału Stanowski prezentuje wybrane artykuły z bieżącego numeru.

Kanał Sportowy nadaje na YouTube od 1 marca 2020 roku. W ramówce można znaleźć głównie programy o tematyce piłkarskiej, a także magazyny dotyczące NBA, Formuły 1, tenisa, boksu, żużla czy mieszanych sztuk walki. Również obecne są programy „Hejt Park” z rozmowami ze sportowcami i osobami z różnych dziedzin kultury, sztuki i polityki. Właścicielami są Mateusz Borek, Michał Pol, Krzysztof Stanowski, Tomasz Smokowski. Prezesem zarządu jest Maciej Sawicki.