Kanał Sportowy z programem noworocznym z Arłamowa

  • Internet
  • Kanał Sportowy
Autor: rafs

W tym roku Kanał Sportowy nie zdecydował się na realizację imprezy sylwestrowej. Przełom 2021 i 2022 roku redakcja spędzi w hotelu w Arłamowie. Stamtąd nadadzą swoje dwa programy.

W czwartek, 30 grudnia o godzinie 20:00 nadadzą „Hejt Park” w formacie zebrania zarządu z livem charytatywnym. Podczas niego widzowie będą mogli licytować różne sportowe gadżety. Ich pieniądze pójdą na cele charytatywne.

Noc noworoczna w Kanale Sportowym

Kanał w sobotę, 1 stycznia 2022 roku nada nie noc sylwestrową, a noc noworoczną. Podczas programu dziennikarze mają omawiać to, co wydarzy się w sporcie w nowym roku.

Program rozpocznie się o godzinie 19:00. Poprowadzi go standuper Kacper Ruciński. Znany on jest z kampanii wprowadzającej  Viaplay na polski rynek. Podkładał w niej głosy aktorom, a do pamięci internautów przeszedł tekst „A, wy oglądacie tylko Lewego”.

Jak wyglądał sylwester na przełomie 2020 i 2021 roku w Kanale Sportowym?

Kanał Sportowy na przełomie 2020 i 2021 nadawał program ze swojego studia w Warszawie. Pojawili się w nim właściciele kanału (bez Tomasza Smokowskiego) oraz goście m. in. Edward Durda. W programie występował zespół muzyczny. Widzowie mogli u nich zamówić piosenkę, a także mogli wygrać koszulki piłkarzy. Całość trwała ponad 5 godzin, a w szczytowych momentach program oglądało około 40 tysięcy użytkowników YouTube.

Plany Kanału Sportowego na 2022 rok – platforma VOD i książki

W 2022 roku Kanał Sportowy chce wystartować z własną platformą VOD. Taką informację przekazał na „zebraniu zarządu” w październiku prezes zarządu Kanału Sportowego Maciej Sawicki. Według niego kanał mógłby początkowo wrzucać tam niektóre swoje treści za darmo, ale potem część z nich byłaby dostępna w modelu płatnym. To miałoby umożliwić kanałowi wrzucanie pozycji, za które na YouTube grożą ostrzeżenia lub likwidacja kanału.

Kanał planuje także wydać ponownie książki Pawła Zarzecznego. Dochód ze sprzedaży miałby trafić do rodziny zmarłego w 2017 roku dziennikarza. Wśród planów było także uruchomienie sprzedaży gadżetów Kanału Sportowego poza własnym sklepem w Internecie, jednak to zostało zrealizowane jeszcze w 2021 roku poprzez nawiązanie współpracy ze sklepem R-Gol