Radio Złote Przeboje

Kasia Wilk i Kamil Baleja w popołudniowej audycji Radia Złote Przeboje

mbog

1 września ruszy jesienna ramówka Radia Złote Przeboje. Na antenie stacji pojawią się nowe głosy, a także odświeżona oprawa muzyczna.

W audycji „Złote Przeboje na dzień dobry” już 1 września słuchacze rozgłośni usłyszą Tomka Florkiewicza, Piotra Jaworskiego i Iwonę Barańską. Zmieniony skład będzie budzić słuchaczy Radia Złote Przeboje od poniedziałku do piątku w godzinach 5:30-9:30. Następnie antenę Radia Złote Przeboje przejmie Jerzy Telesiński.

Jesienią popołudniowe pasmo prowadzić będzie Kamil Baleja i Kasia Wilk, która dołączy do zespołu stacji z pierwszym dniem września. W audycji „Dobre popołudnie”, nadawanej od poniedziałku do czwartku w godzinach 14:00-18:00, pojawią się aktualności i rozmowy ze słuchaczami wracającymi do domów po pracy.

W piątki na antenę Złotych Przebojów powróci po wakacyjnej przerwie audycja Marzeny Rogalskiej „Piątek jak marzenie”. Będzie można jej słuchać po godzinie 14:00. Jesienią nie zabraknie też Odety Moro i jej „Najlepszego weekendu”. Nowością w sobotniej ramówce Radia Złote Przeboje będzie audycja Kamila Balei „Łączy nas muzyka”. Emisja między 14:00 a 18:00.

Obok nowości antenowych i nowych prowadzących na antenie Radia Złote Przeboje pojawi się zmieniona oprawa muzyczna. Dżingle stacji zostały przygotowane przez amerykańską firmę ReelWorld.

Radio Złote Przeboje - logo

Radio Złote Przeboje

Sieć kilkunastu lokalnych stacji należących do Grupy Radiowej Agory. Na antenie rozgłośni można usłyszeć największe przeboje lat 80. i 90. oraz współczesne utwory. W playliście stacji nie brakuje także klasyków z lat 60. i 70. Radio Złote Przeboje założono w 1997 roku.