Powraca „Miasto Kobiet”. Rogalska, Kwaśniewska i Legosz prowadzącymi

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

We wrześniu na antenę TVN Style powróci talk show „Miasto Kobiet”. Prowadzącymi kolejny sezon programu będą Marzena Rogalska, Aleksandra Kwaśniewska i Olga Legosz.

„Miasto Kobiet” w nowej formule to talk show prowadzony przez trzy zupełnie różne kobiety, z innym bagażem doświadczeń, sytuacją rodzinną i zawodową. Co tydzień spotkają się, by przy kubku dobrej kawy, w domowej atmosferze, porozmawiać o tym, co je ostatnio najbardziej zaciekawiło, poruszyło i zainspirowało. Podyskutują z ekspertami, gwiazdami, ale też z osobami, które zwróciły ich uwagę w mediach społecznościowych.

Marzena Rogalska była pierwszą gospodynią „Miasta Kobiet”. Po kilku latach powraca, aby wraz z Aleksandrą Kwaśniewską i Olgą Legosz odkryć, jakie są współczesne Polki, co je martwi, cieszy, czego się obawiają. Trzy różne kobiety wymienią się poglądami, również z zaproszonymi gośćmi.

Marzena Rogalska
Marzena Rogalska poprzednio była związana z Telewizją Polską – fot. TVN

Program będzie premierowo emitowany w niedziele o godzinie 12:30 w TVN Style, od 5 września. Ponadto 4 września o godzinie 16:00 widzowie TVN będą mogli obejrzeć przedpremierowo pierwszy odcinek. Wszystkie odcinki pojawią się w Player.pl.