„Ślub od pierwszego wejrzenia”, „Mam talent!” i nowy serial „Receptura” jesienią w TVN

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

1 września ruszy jesienna ramówka telewizji TVN. Na antenę stacji powraca show „Ślub od pierwszego wejrzenia”, a po pandemicznej przerwie widzowie zobaczą kolejną edycję „Mam talent!”.

Poniedziałkowe wieczory widzowie TVN spędzą z mecenas Chyłką, która tym razem zmierzy się ze sprawą o charakterze terrorystycznym. Spróbuje wybronić Przemka (w tej roli Nikodem Rozbicki), u którego w mieszkaniu znaleziono materiały wybuchowe. Emisja serialu „Chyłka – Inwigilacja” od 6 września o godzinie 21:30.

We wtorki o 21:30 stacja pokazywać będzie szósty sezon reality show „Ślub od pierwszego wejrzenia”. W programie eksperci na podstawie osobowości i preferencji osób znajdują idealnego partnera lub partnerkę. Dobrane pary zobaczą się po raz pierwszy w Urzędzie Stanu Cywilnego, gdzie wezmą ślub. Poprzednie dwa sezony były emitowane na antenie Siódemki. Następnie, o godzinie 22:30 telewizja zaprasza na talk show „Kuba Wojewódzki”.

TVN jesienią będzie ponownie szukać najlepszych modeli i modelek. Uczestników dziesiątej edycji „Top Model”, podobnie jak przed rokiem, oceniać będą Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński. Program poprowadzi Michał Piróg. Pierwszy odcinek w środę, 1 września o godzinie 21:30.

W czwartki widzowie zobaczą kolejne „Kuchenne rewolucje”. W programie restauratorka Magda Gessler stara się uratować upadające restauracje. Emisja od 2 września o 21:30.

Piątkowy prime-time tradycyjnie należeć będzie do „Superkina”. We wrześniu w ramach cyklu widzowie zobaczą filmy: „Aquaman”, „Wielki mur”, „Shrek” i „Shrek II”.

4 września, po przerwie spowodowanej przez pandemię koronawirusa, powróci „Mam talent!”. Tym razem za stołem jurorski zasiądą Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Jan Kliment. Zmiana również w składzie prowadzących – obok Marcina Prokopa stanie Michał Kempa, który zastąpi Szymona Hołownię. Talent show będzie emitowany w soboty o 20:00.

Jesienią widzowie zobaczą również dziesiąty sezon „MasterChefa”. W programie poszukiwany jest najlepszy kucharz wśród amatorów. Emisja w niedziele o godzinie 20:00, od 5 września. Tego samego dnia zadebiutuje też nowy serial – „Receptura”. Będzie to opowieść rozgrywająca się równocześnie w okresie międzywojennym oraz w czasach współczesnych. Klamrą spinającą te dwie historie jest dziennik Marii Kielicz (Agnieszka Więdłocha) – asystentki Jana Wedla, który przypadkowo wpada w ręce młodej studentki architektury – Zosi (Zofia Wichłacz).

Dodatkowo od poniedziałku do piątku od godziny 17:00 stacja zaprasza na premierowe pasmo z serialami paradokumentalnymi „Tajemnice miłości” i „Ukryta prawda”.

Jesienią, od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:15, TVN kontynuować będzie emisję premierowych odcinków serialu „Na Wspólnej”. Następnie, o 20:55 widzowie zobaczą kolejną edycję „Milionerów”. Program ponownie był nagrywany z udziałem publiczności i z kołem ratunkowym „Pytanie do publiczności”. W poprzednim sezonie uczestnicy mogli zamienić pytanie.