„Szkoła”, „19+”, „Anna German” oraz „Ślub od pierwszego wejrzenia” wiosną w Siódemce

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

24 lutego wystartuje wiosenna ramówka telewizji TVN 7. Na antenie stacji pojawi się nowy reality show, a także premierowe odcinki programów znanych dotychczas z głównej anteny TVN.

Nadawca poinformował, że „zmiana programowa związana jest z konsekwentną strategią wzmacniania Siódemki pod kątem młodszej widowni oraz budowania zróżnicowanej oferty kanałów w portfolio TVN Discovery„.

Siódemka w 2020 roku będzie jeszcze bardziej wyrazista i pełna emocji. Cały czas na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby naszego widza – dlatego na wiosnę przygotowaliśmy bardzo zróżnicowaną ramówkę. W ofercie programowej znajdą się zarówno własne produkcje rozrywkowe, jak i świetny kontent filmowy oraz serialowy – powiedziała Kasia Mazurkierwicz, szefowa TVN 7.

Wiosną na antenie Siódemki nie zabraknie kolejnych przygód bohaterów serialu „Zakochani po uszy”. Ponadto od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 stacja będzie pokazywać nowy format – „Hotel Paradise”.

Szkoła w TVN 7

Znany z anteny telewizji TVN, serial paradokumentalny „Szkoła” od 24 lutego będzie emitowany w Siódemce. Produkcja opowiada o uczniach fikcyjnego zespołu szkół im. Adama Mickiewicza w Krakowie. Pokazuje problemy, z jakimi borykają się uczniowie w wieku szkolnym – pierwsze miłości, problemy rodzinne, a także przemoc. W serialu nie brakuje również pozytywnych akcentów, takich jak przyjaźń czy współpraca pomiędzy uczniami w celu pokonania przeciwności losu.

Kolejne przygody uczniów „Szkoły” będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 w Siódemce.

19+ – Arek w szpitalu

Następnie w Siódemce pojawią się dalsze przygody młodych ludzi wkraczających w dorosłość – bohaterów serialu „19+”. W poprzednim sezonie Arek dowiedział się o problemach z płodnością. Zdenerwowany tą wieścią, uległ wypadkowi samochodowemu, w wyniku którego trafił do szpitala. Natomiast Iwona zauroczy się w lekarzu jednego z krakowskich szpitali. W nowych odcinkach nie zabraknie również wątków związanych z zespołem Krzyśka i Rafała.

 

19+
Do obsady serialu „19+” dołącza Bartosz Waga – fot. TVN / FokusMedia.com.pl

Serial „19+” od 24 lutego, od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:00 w TVN 7.

Serial o Annie German

Telewizja TVN 7 pokaże na swojej antenie serial biograficzny „Anna German”. Produkcja, która premierowo w Polsce była emitowana na antenie TVP 1 w 2013 roku, opowiada o burzliwym i dramatycznym życiu polskiej artystki. Nazywana „Białym Aniołem Polskiej Piosenki” podczas swojej krótkiej kariery nagrała kilkadziesiąt albumów. Śpiewała w siedmiu językach, zdobywała nagrody i podbijała serca publiczności w San Remo, Ostendzie, Cannes, Neapolu oraz Bratysławie.

Tytułową bohaterkę – Annę German zagrała Joanna Moro. W pozostałych rolach wystąpili: Szymon Sędrowski, Maria Poroszina, Jekatierina Wasiliewna, Marat Baszarow, Krzysztof Krupiński i Marietta Żukowska. Serial jest rosyjsko – ukraińsko – polską koprodukcją.

Anna German
Joanna Moro wcieliła się w Annę German – fot. TVN

Serial biograficzny „Anna German” będzie emitowany w piątki o godzinie 18:55 w TVN 7, od 28 lutego.

Ślub od pierwszego wejrzenia

Bohaterami programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” są osoby, które do tej pory nie znalazły drugiej połówki, ale marzą o wielkiej miłości. Z pomocą przychodzą im eksperci, którzy na podstawie osobowości i preferencji osób znajdują idealnego partnera lub partnerkę. Jednak jest jeden warunek – bohaterowie poznają swoich wybranków dopiero na ślubnym kobiercu.

Czwarty sezon programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” będzie można oglądać w piątki o godzinie 21:00 w TVN 7, od 28 lutego.