Trzeci sezon serialu „Zakochani po uszy”. Nowi bohaterowie, decyzja Asi

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

Już 13 stycznia na antenę TVN 7 powróci serial „Zakochani po uszy”. W nowej serii do postaci znanych już widzom z poprzednich sezonów dołączą nowi bohaterowie grani przez Polę Błasik, Patryka Pniewskiego i Mateusza Mosiewicza.

Koniec drugiej serii obfitował w zwroty akcji. Sylwia trafiła do aresztu, Wiki i Marcin wzięli ślub. Natomiast główna bohaterka, Asia Popiel postanowiła wyjechać za granicę, aby pomyśleć o ostatnich zdarzeniach.

W nowym sezonie Asia powróci z podróży i zdecyduje, kogo wybrać – Tomka czy Piotra. Jednak ich wspólne życie nie będzie usłane różami, a na swojej drodze napotkają jeszcze wiele problemów. Natomiast Sylwia zapłaci wysoką cenę za wszystkie swoje dotychczasowe czyny, ale nie powstrzyma to jej przed planowaniem kolejnych intryg.

W serialu pojawią się również nowe osoby, które namieszają w życiu dotychczasowych bohaterów. W Bistro zatrudnienie jako kelnerka znajdzie Sonia – młoda dziewczyna, która została mocno doświadczona przez życie. O jej względy zabiegać będą dwaj bracia – Tymon i Bartek. Młodszy z nich, Tymon, to pewny siebie przystojniak, który nie ma sprecyzowanych planów życiowych. Bartek jest zupełnym przeciwieństwem Tymona. Chłopak przyjeżdża do Krakowa, aby podjąć pracę w klinice Piotra.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Zakochani po uszy (@zakochanipouszytvn7)

W nowym sezonie ponownie zobaczymy Kasię Grabowską, Kamilę Kamińską, Michała Meyera i Dariusza Wieteskę. W obsadzie nie zabraknie rodziny i przyjaciół głównej bohaterki granych przez Martę Bizon, Karola Jankiewicza, Mię Goti, Zuzannę Lit i Bartka Kotschedoffa. Ponownie na ekranach telewizorów pojawi się również Aldona Jankowska oraz Aleksandry Radwan. Do obsady dołączą Pola Błasik, Patryk Pniewski i Mateusz Mosiewicz.

Serial „Zakochani po uszy” jest autorskim pomysłem telewizji TVN. Pierwszy sezon był emitowany od stycznia 2019 roku.

Trzeci sezon serialu „Zakochani po uszy” będzie można oglądać od 13 stycznia, od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:30 w TVN 7. Ponadto prapremierowe odcinki będą udostępniane tydzień wcześniej w serwisie Player.pl.