„Zakochani po uszy” i „Big Brother”. Wiosna w TVN7

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

Sezon wiosenny ruszył w TVN7 już w połowie stycznia, wraz z rozpoczęciem emisji autorskiego serialu „Zakochani po uszy”. W marcu na antenę Siódemki, po 18 latach od pierwszej edycji, powróci program „Big Brother”. TVN7 to także filmowe hity oraz pasmo seriali.

TVN7 na poniedziałkowe wieczory przygotowała nie lada gratkę dla miłośników polskiego kina. Widzowie będą mogli obejrzeć zarówno klasyki, które weszły już do kanonu rodzimej kinematografii, jak i najnowsze produkcje. W wiosennej ofercie znalazły się m.in. „Psy”, „Reich”, „Sztos”, „Vinci”, „Zróbmy sobie wnuka” czy obie części „Och, Karol”. Nie zabraknie także wysokobudżetowych produkcji prosto z Hollywood.

Dopełnieniem oferty Siódemki będą najbardziej doceniane produkcje serialowe TVN z udziałem takich gwiazd, jak Agata Kulesza, Leszek Lichota, Magdalena Boczarska czy Małgorzata Foremniak. Tej wiosny widzowie przypomną sobie losy bohaterów znanych serii: „Singielki”, „19+” oraz „Przyjaciół”.

Zakochani po uszy

„Zakochani po uszy” to pierwszy serial codzienny TVN7 i Player. To historia niespełnionej, wakacyjnej miłości. Zauroczenia, które, nieoczekiwanie przerwane, pozostawiło w sercach bohaterów trwały ślad. Gdy Asia (Katarzyna Grabowska) i Piotr (Michał Meyer) spotykają się przypadkiem po latach, czują, że ich miłość powinna być tą najważniejszą. Od ostatniego spotkania minęło jednak sporo czasu, a ich drogi mocno się rozeszły. Asia przechodzi właśnie przez bolesne rozstanie z chłopakiem i otwiera swój pierwszy gabinet weterynaryjny. Piotr od liceum spotyka się z Sylwią (Kamila Kamińska), aspirującą influencerką.

Zakochani po uszy
„Zakochani po uszy” – fot. TVN / Michał Stawowiak

Losy „Zakochanych po uszy” można śledzić w TVN7 o godzinie 19:30. Do 15 lutego serial jest emitowany od poniedziałku do piątku również na antenie TVN o 18:30. Od 18 lutego serial będzie pojawiał się od poniedziałku do czwartku tylko w Siódemce. „Zakochanych po uszy” można także oglądać w serwisie Player.pl

Big Brother

Wraz z kalendarzową wiosną na antenie Siódemki pojawi się „Big Brother”. To format, który od lat budzi kontrowersje i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem widzów na całym świecie. Piętnastu uczestników wejdzie do domu Wielkiego Brata, aby zmierzyć się nie tylko z powierzonymi zadaniami, ale również z własnymi słabościami, aby zyskać sympatię widzów oraz współmieszkańców i zawalczyć o wygraną w programie. Reality-show poprowadzi Agnieszka Woźniak Starak. Wciąż trwają castingi do programu.