Katarzyna Dowbor poprowadzi program w Canal+

  • Telewizja
  • Canal+
Autor: rafs

Nowa praca Katarzyny Dowbor. Znana dziennikarka przechodzi z Telewizji Polsat do Canal+.

Katarzynę Dowbor teraz będzie można oglądać na antenie Canal+Domo. Będzie w stacji prowadziła program, w którym podejmie się metamorfozy własnego domu. W nowej produkcji dziennikarka podzieli się praktycznymi poradami dotyczącymi modernizacji domu, wystroju i aranżacji wnętrz, a także pielęgnacji ogrodu.

Bardzo się cieszę, że wracam do telewizji i będę robiła to, co kocham. Zdecydowałam się na współpracę z Canal+ Domo, wyjątkową stacją, w której jest wiele moich ulubionych programów. Cenię Canal+ za profesjonalizm, kreatywność i to, jak potrafią inspirować swoich odbiorców. Z radością zaproszę widzów do mojego domu, żeby pokazać, jak go odnawiammówi Katarzyna Dowbor

Kiedy premiera nowego programu Katarzyny Dowbor?

Na premierę nowego programu Katarzyny Dowbor trzeba będzie poczekać. Realizacja zdjęć rozpocznie się jesienią bieżącego roku, a premiera w 2024 na antenie Canal+Domo i w serwisie Canal+online.

Burzliwe odejście Katarzyny Dowbor z „Nasz nowy dom”

Katarzyna Dowbor odeszła z programu „Nasz nowy dom” w Telewizji Polsat. Od nowego sezonu prowadzi go aktorka Elżbieta Romanowska. Jak podkreślała Dowbor, to nie była jej decyzja, tylko nowego dyrektora programowego stacji, Edwarda Miszczaka.