Katarzyna Zdanowicz z podcastem na Interii

  • Internet
  • Interia
Autor: rafs

10 lutego w Interii wystartował podcast „Pomiędzy wersami” Katarzyny Zdanowicz. W pierwszym odcinku raper Kękę opowiada o uzależnieniach i depresji w środowisku hip-hopowym.

Podcast „Zdanowicz. Pomiędzy wersami” – to autentyczne historie ludzi, którzy swoją postawą inspirują i zachęcają do działania. Pojawią się w nim gwiazdy, ale także pasjonaci, działacze społeczni oraz wybitni specjaliści. Program będzie współtworzony przez użytkowników Interii. Ich sugestie, opinie i pomysły wpłyną m.in. na dobór gości i tematów.

W podcaście „Pomiędzy wersami” poruszymy tematy ważne dla każdego z nas. Ujrzymy emocje bohaterów.Wspólnie rozprawimy się ze stereotypami i uprzedzeniami. Każdy z nas ma coś, co z różnych powodów skrywa pomiędzy wersami. Podczas programu pozwolimy, aby to głośno wybrzmiało– mówi Katarzyna Zdanowicz.

 

Grupa Interia rozwija segment premium. W swojej ofercie oprócz podcastu „Zdanowicz. Pomiędzy wersami” posiada m.in.sportowy program na żywo „Studio Ekstraklasa”,serwis Tygodnik Interia z autorskimi treściami, motoryzacyjny program „Motorandka” z Joanną Zientarską oraz podcast ekologiczny Przemysława Białkowskiego. Produkcję podcastu „Zdanowicz. Pomiędzy wersami” realizuje Telewizja Polsat.

Podcast Katarzyny Zdanowicz udowadnia, że jesteśmy blisko tego, co jest ważne dla naszych użytkowników.W Interii stawiamy na materiały premium o różnorodnej tematyce, wyjątkowych gości i największe gwiazdy dziennikarstwa w Polsce – mówi Piotr Witwicki, Redaktor Naczelny w Grupie Interia.

Powrót Katarzyny Zdanowicz do Polsatu

Katarzyna Zdanowicz po 9 latach wróciła do Grupy Polsat. Została prowadzącą weekendowych wydań „Wydarzeń 18:50”. Wcześniej pracowała w TVN24, gdzie prowadziła m.in. program „Polska i świat” i serwisy „Dzień Dobry TVN” i „Fakty po południu”. Jest autorką książki „Zawsze mówi, że wróci” opisującą historie kobiet, żon i partnerek himalaistów.