Elvis

Kinowy hit „Elvis” już dostępny w Player.pl

mab

8 sierpnia, zaledwie półtora miesiąca po swojej premierze kinowej, najnowszy film Warner Bros. Discovery „Elvis” trafił do oferty Playera. Tytuł można wypożyczyć jako film na życzenie na 48 godzin.

Historia Elvisa (w tej roli Austin Butler) jest przedstawiona przez pryzmat jego skomplikowanej relacji z enigmatycznym menedżerem, Pułkownikiem Tomem Parkerem (Tom Hanks). Historia opowiadana w filmie przez Parkera przedstawia złożoną dynamikę pomiędzy mężczyznami obejmującą okres ponad 20 lat, od zdobycia sławy przez Presleya po jego gwiazdorstwo na niespotykaną skalę, na tle zmieniającego się krajobrazu kulturowego i utraty niewinności w Ameryce. Postacią centralną w tej podróży jest jedna ze znaczących i wpływowych osób w życiu Presleya, Priscilla Presley (Olivia DeJonge).

W obsadzie znaleźli się również Helen Thomson, Richard Roxburgh, Natasha Bassett, David Wenham, Kelvin Harrison Jr., Xavier Samuel, Kodi Smit-McPhee, Dacre Montgomery, Leon Ford, Kate Mulvany, Gareth Davies, Charles Grounds, Josh McConville oraz Adam Dunn. Film został wyreżyserowany przez Baza Luhrmanna na podstawie scenariusza autorstwa Luhrmanna, Sama Bromella, Craiga Pearce’a oraz Jeremy’ego Donera. Producentami wykonawczymi są Toby Emmerich, Courtenay Valenti oraz Kevin McCormick.

Film „Elvis” jest już dostępny w bibliotece filmów na życzenie w Playerze.