Klasyka Patryka Mikiciuka

„Klasyka Patryka Mikiciuka” nowym programem TVN Turbo

mbog

11 października na antenie TVN Turbo zadebiutuje nowy program „Klasyka Patryka Mikiciuka”. Pasjonat motoryzacji i dziennikarz przetestuje oraz porówna nowe jak i nieco starsze samochody.

Nowa seria skupi się na pojedynkach samochodowych. Prowadzący postawi auta przed serią trudnych do zaliczenia testów. Drag racingi (wyścigi na 1/4 mili) rozstrzygną, który z testowanych pojazdów jest najszybszy. Do tego każde auto zostanie poddane wszechstronnym badaniom, dzięki którym zostanie ocenione całe spektrum osiągów sprawdzanych samochodów.

W pierwszym odcinku Patryk przejedzie się autem, które królowało na plakatach w chłopięcych pokojach w latach 90. – widzowie przekonają się jak się prowadzi i ile pali kultowe Lamborghini Diablo. Zaprezentowane zostanie też nowe Porsche 911 Turbo S oraz „911” z serii G z przełomu lat 70. i 80. Na lotnisku w Ułężu ekipa programu porówna osiągi Lamborghini Huracana EVO i o wiele tańszego Chevroleta Camaro ZL1.

Premierowe odcinki programu „Klasyka Patryka Mikiciuka” będzie można oglądać w niedziele o godzinie 11:15 w TVN Turbo, od 11 października.