„Chyłka – Rewizja” od 6 października w Playerze

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

Od 6 października w serwisie Player.pl będą udostępniane nowe odcinki przygód mecenas Joanny Chyłki. W trzeciej części serialu, „Chyłka – Rewizja”, główna bohaterka zmierzy się ze sprawą podwójnego morderstwa.

Tym razem mecenas Chyłka, pozbawiona stanowiska w prestiżowej kancelarii Żelazny & McVay, zmuszona będzie działać na własną rękę. Problemy w życiu zawodowym odcisną swoje piętno również na życiu prywatnym prawniczki. Przez przypadek zostanie zaangażowana w nową sprawę. Jej klient, oczekujący na pokaźną sumę od towarzystwa ubezpieczeniowego po stracie żony i córki, zostanie głównym podejrzanym. Angażując się w jego obronę Chyłka będzie musiała stanąć na sali sądowej naprzeciwko swojego byłego aplikanta, Kordiana Oryńskiego.

Dla naszej bohaterki to wyjątkowo trudny moment. Wydaje się, że to kres jej błyskotliwej kariery i koniec pasma zawodowych sukcesów. Chyłka nie byłaby jednak sobą, gdyby nie postanowiła ponownie zawalczyć o odzyskanie pozycji i kolejną wygraną w procesie – informuje Dorota Chamczyk, producentka.

W obsadzie znaleźli się ponownie Magdalena Cielecka, Filip Pławiak, Szymon Bobrowski, Piotr Żurawski, Ireneus Czop, Olga Bołądź, Jerzy Schejbal i Jakub Gierszał. W trzecim sezonie dołączą do nich Wojciech Zieliński, Antoni Pawlicki, Mariusz Bonaszewski oraz Małgorzata Klara. Producentem z ramienia TVN jest Dorota Chamczyk, producentem wykonawczym Aktiv Media – Violetta Furmaniuk-Zaorska. Za scenariusz odpowiadają Justyna Stefaniak oraz Michał Wawrzecki we współpracy z Darią Rogozińską i Dorotą Chamczyk. Autorem zdjęć jest Mateusz Wichłacz.

Siedmioodcinkowa produkcja „Chyłka – Rewizja” powstała na podstawie trzeciego tomu serii autorstwa Remigiusza Mroza. Platforma streamingowa Player.pl w poprzednich latach zrealizowała dwie inne części thrillera prawniczego: „Chyłka – Zaginięcie” i „Chyłka – Kasacja”.

Pierwszy odcinek zostanie udostępniony bezpłatnie we wtorek, 6 października w Playerze. Tego samego dnia w płatnej ofercie pojawi się również drugi odcinek.