Klaudia Nawrocka z autorskim programem „#bezFiltra” w TVN24 GO

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

W lipcu na platformie TVN24 GO zadebiutował nowy program – „#bezfiltra”. Produkcja jest cyklem rozmów z ciekawymi osobistościami.

„#bezfiltra” to utrzymany w luźnej stylistyce program, w którym prowadząca rozmawia ze znanymi osobami między innymi o ich prywatnym życiu, bez tematów tabu.

Ci, którzy na co dzień widnieją na afiszach, tutaj w nieco innej, bardziej intymnej rzeczywistości. O swoich dwóch, trzech, a czasem nawet czterech twarzach, mówią w bliskich sobie miejscach – informuje nadawca.

Gościem pierwszego odcinka był Jakub Józef Orliński – śpiewak, tancerz, laureat „Paszportu Polityki”. Artysta występuje na scenach w Europie i w Ameryce. W „#bezfiltra” opowiedział między innymi o toksycznym wpływie smartfonów na kreowanie wspomnień.

Program prowadzi dziennikarka TVN24 Klaudia Nawrocka. Do ekipy stacji kanalu informacyjnego TVN Grupa Discovery dołączyła w 2018 roku. Wcześniej była związana z wrocławską telewizją Echo24. Studiowała dziennikarstwo i komunikację społeczną oraz filologię polskiego języka migowego.

„#bezfiltra” można oglądać w TVN24 GO. Program jest dostępny również w wersji z tłumaczeniem na język migowy.