TVN24

Podsumowanie dnia na Igrzyskach Olimpijskich w specjalnym magazynie TVN24

mbog

Na czas trwania Igrzysk Olimpijskich na antenie TVN24 pojawi się codzienny magazyn „Tokio 2020”. Program będzie tworzony we współpracy z telewizją Eurosport.

W magazynie zostaną pokazane najważniejsze wydarzenia olimpijskie minionego dnia oraz zapowiedź nadchodzących emocji sportowych. Dziennikarze przedstawią także sylwetki sportowców i opowiedzą na czym polegają poszczególne dyscypliny.

Prowadzącymi magazyn „Tokio 2020” będą komentatorzy sportowi Michał Korościel i Paweł Kuwik. Każdy odcinek będzie zawierał relacje specjalnych wysłanników do Tokio. Z kraju kwitnącej wiśni relacjonować będą Monika Krajewska z „Faktów TVN”, Paweł Łukasik z TVN24 i Kacper Merk z Eurosportu. Pojawią się również komentarze zaproszonych do studia ekspertów, byłych sportowców, m.in. Roberta Korzeniowskiego, Piotra Gruszki, Sylwii Gruchały, Pawła Czapiewskiego, Damiana Wojtaszka, Pawła Januszewskiego i Anny Rogowskiej.

Emisja magazynu „Tokio 2020” codziennie o godzinie 20:00 w TVN24, od 23 lipca.

Aktualizacja

O poranku pojawią się dodatkowe wydania magazynu „Tokio 2020”. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 7:05, a w weekendy o 8:05.

Tokio 2020 na antenach TVN Grupa Discovery

Prawa do transmitowania w Polsce Igrzysk Olimpijskich posiada TVN Grupa Discovery. Sportowe zmagania będzie można oglądać w Eurosporcie 1, Eurosporcie 2, siedmiu dodatkowych serwisów, a także w jakości Ultra HD w Eurosport 4K. Wszystkie wydarzenia będzie można obejrzeć w Eurosporcie w Playerze, dostępne tam będzie aż 3500 godzin transmisji. Sublicencję do pokazywania Igrzysk Tokio 2020 pozyskała Telewizja Polska. Nadawca w TVP1, TVP Sport oraz w internecie pokaże 350 godzin relacji na żywo.

TVN24 logo

TVN24

Telewizja informacyjna należąca do TVN Grupa Discovery. Stacja rozpoczęła nadawanie 9 sierpnia 2001 roku. Na antenie TVN24 emitowane są serwisy informacyjne, sportowe i biznesowe, programy publicystyczne oraz audycje z prognozą pogody. Twarzami kanału są: Andrzej Morozowski, Monika Olejnik, Anna Jędrzejowska i Tomasz Sianecki.