Eurosport w Player.pl. Nawet 46 równoległych transmisji podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

Od 24 czerwca użytkownicy Player.pl mają dostęp do jeszcze większej oferty relacji sportowych. TVN Grupa Discovery poszerzyła ofertę Playera o sportowe wydarzenia transmitowane przez Eurosport.

W ramach nowych pakietów Eurosport w Playerze użytkownicy będą mogli śledzić relacje z kanałów Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz nawet kilkadziesiąt dodatkowych live streamów, zyskując także dostęp do biblioteki VOD i archiwum Eurosportu.

Włączając pełną ofertę Eurosportu czynimy Playera najsilniejszym serwisem streamingowym w Polsce. Od dziś to świetna propozycja także dla fanów sportu, którzy chcą oglądać na żywo najważniejsze wydarzenia sportowe świata, na czele z igrzyskami olimpijskimi, turniejami tenisowego Wielkiego Szlema i kolarskimi wielkimi tourami. Eurosport w Playerze to wielkie emocje sportowe i rozrywka dla całej rodziny w jednym miejscu! – powiedziała Dorota Żurkowska-Bytner, Członek Zarządu TVN S.A. i Dyrektor Eurosportu w Polsce.

W serwisie player.pl pojawiły się trzy nowe pakiety łączące bibliotekę Playera z zasobami Eurosportu: Eurosport i Player z reklamami (15 złotych za miesiąc), Eurosport i Player bez reklam (25 złotych), a także Eurosport, Player i kanały telewizyjne (40 złotych).

Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 w Playerze

W serwisie Player.pl nie zabraknie transmisji z Igrzysk Olimpijskich. Widzowie obejrzą każdy moment największej imprezy sportowej świata. Użytkownicy będą mieli okazję zobaczyć na żywo i na żądanie wszystkie starty Polaków i największych gwiazd sportu i walkę o każdy medal. Eurosport w Playerze to łącznie 3,5 tysiąca godzin transmisji prosto z Tokio przy nawet 46 równoległych streamach. Tylko na platformach TVN Grupa Discovery fani sportu znajdą wszystko, co może ich zainteresować podczas Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020.