Kolekcja discovery+

Kolekcja discovery+ w serwisie player.pl

mbog

8 grudnia w serwisie player.pl udostępniono kolekcję discovery+. Użytkownicy platformy streamingowej otrzymali wyłączny dostęp do produkcji własnych pod marką discovery+ Originals, a także programów znanych z anten Discovery. Oferta obejmuje łącznie 2000 godzin treści.

Jak informuje TVN Grupa Discovery, wprowadzenie programów z serwisu discovery+ na Playera jest elementem globalnej strategii firmy, która poszerza i integruje swoją ofertę cyfrową. Równolegle Discovery będzie rozwijać istniejące kanały telewizyjne. Na wiosnę stacje należące do TVN Grupa Discovery szykują kilkadziesiąt premierowych tytułów.

Uruchomienie globalnej platformy streamingowej discovery+ jest dla nas krokiem milowym. Bardzo się cieszę, że Polska jest jednym z pierwszych rynków, na którym zaprezentujemy programy z tego serwisu. Po raz pierwszy tak szeroka biblioteka naszych produkcji będzie dostępna w formacie VOD. Polscy widzowie uzyskają dostęp do naszych unikalnych programów w wybranym miejscu i czasie oraz na dowolnym urządzeniu – mówi Katarzyna Kieli, prezes i dyrektor zarządzająca Discovery EMEA.

W grudniu użytkownicy Playera mogą obejrzeć trzy nowe autorskie serie. W dokumencie „Estonia – katastrofa na morzu” świadkowie zrelacjonują tragiczne zatonięcie promu płynącego z Tallina do Sztokholmu. Natomiast w programie „Największa tajemnica Mount Everest” twórcy przyjrzą się zdobywcom najwyższego szczytu na Ziemi. W ofercie znajdzie się również polska produkcja – „Pasja na krawędzi”. Drifter Bartosz Ostałowski testuje auta oraz rozmawia ze znanymi osobami. Na fotelu pasażera zasiądą m.in.: Radosław Majdan, Gabi Drzewiecka i Mateusz Gessler.

Kolekcja discovery+ w Polsce dostępna jest w pakiecie Start VOD w Playerze.