„Komedie na lato” w lipcu w telewizji TNT

  • Telewizja
Autor: mbog

W wakacje na widzów TNT czekają weekendy z amerykańskimi komediami. W ramach cyklu „Komedie na lato” pojawią się romantyczne, familijne oraz sensacyjne filmy z dużą dawką humoru.

Perypetie beztroskich bohaterów w ramach cyklu „Komedie na lato” będzie można oglądać od 6 lipca. Tego dnia o godzinie 12:45 telewizja TNT zaprezentuje film „Dziś 13, jutro 30”. Komedia przedstawia losy trzynastoletniej Jenny Rink, która marzy o tym, by być już dorosłą i nie musieć spierać się ze złośliwymi rówieśniczkami. Życzenie bohaterki zostaje niespodziewanie spełnione – pewnego poranka budzi się jako niezwykle atrakcyjna 30-latka (Jennifer Garner).

Piękna Elle (Reese Witherspoon), tytułowa bohaterka filmu „Legalna blondynka” prowadzi na co dzień beztroskie życie. Jej sytuacja zmienia się jednak diametralnie, gdy zrywa z nią przystojny i zamożny chłopak. Świeżo upieczony student prawa uznaje, że dziewczyna nie jest dla niego wystarczająco błyskotliwa. Aby odzyskać ukochanego, młoda kobieta decyduje się rozpocząć studia na Harvardzie. „Legalną blondynkę” będzie można obejrzeć 6 lipca o godzinie 17:10. Ponadto o 19:05 telewizja TNT pokaże drugą część przygód Elle.

13 lipca o godzinie 12:05 widzowie TNT zobaczą komedię „Starsza pani musi zniknąć”. Młode małżeństwo – Alex (Ben Stiller) i Nancy (Drew Barrymore) decyduje się na zakup pierwszego mieszkania. Wprowadzając się do apartamentu w ich wymarzonej nowojorskiej dzielnicy, para poznaje sąsiadkę z górnego piętra. Nowożeńcy nie mają jeszcze pojęcia co planuje ta urocza staruszka.

Natomiast od godziny 13:45 widzów rozbawiać będą perypetie niesfornych reprezentantów władz z amerykańskiej produkcji „Akademia Policyjna”. Jako że reguły dotyczące naboru kandydatów do szkoły policyjnej ulegają zmianie, do szeregu rekrutów może wstąpić każdy – niezależnie od płci, wagi, wzrostu i inteligencji. Niektórzy z instruktorów są tym faktem rozczarowani i na różne sposoby starają się utrudniać życie młodym adeptom szkoły.

Logo TNT

TNT

Stacja telewizyjna pokazująca kultowe filmy i seriale. TNT rozpoczęło nadawanie w Polsce w październiku 2015 roku. Właścicielem stacji jest Turner Broadcasting System, nadawca między innymi Cartoon Network i Boomerang.