Trzeci sezon „Tacy jesteśmy” od 26 czerwca na FOX

  • Telewizja
Autor: mbog

26 czerwca, w środę telewizja FOX rozpocznie emisję trzeciego sezonu amerykańskiego serialu „Tacy jesteśmy”. Odcinki będą pojawiały się co tydzień o godzinie 23:00.

Serial „Tacy jesteśmy” („This Is Us”) przedstawia losy rodziny Pearsonów na przestrzeni kilkudziesięciu lat, ukazując je na różnych płaszczyznach czasowych: od Jacka i Rebekki jako młodych rodziców w 1980 roku, do ich dojrzałych już dzieci – Kevina, Kate i Randalla – we współczesnych czasach.

W pierwszym odcinku będzie można przekonać się, że życie w rodzinie Pearsonów nigdy nie zwalnia. Widzowie zobaczą, co działo się w nocy, gdy Jack (Milo Ventimiglia) spotyka Rebeccę (Mandy Moore). Choć ma przy sobie jedynie dziewięć dolarów, postanawia zabrać ją na zabawę karnawałową. W momencie gdy zaczyna padać deszcz, Jack przyznaje, że nie stać go nawet na parasol i nie może się pozbierać od powrotu z Wietnamu. Rebecca nie jest zadowolona z ich randki i wylicza Jackowi wszystkie wady i niedociągnięcia spotkania.

Tacy jesteśmy
„Tacy jesteśmy” – fot. FOX / NBCUniversal

Natomiast we współczesności Deja (Lyric Ross) konfrontuje się ze swoim biologicznym ojcem i pozwala Randallowi (Niles Fitch) i Beth (Susan Kelechi Watson) rozpocząć proces adopcji. Ponadto Kevin (Justin Hartley) i Zoe (Melanie Liburd) lądują razem w łóżku. Beth ma jednak pretensje do Zoe i twierdzi, że ta wykorzystuje mężczyzn i krzywdzi tym samym Kevina.

Marząca o dziecku Kate (Chrissy Metz) będzie musiała zmierzyć się z negatywną decyzją dr. Jaspera, specjalisty ds. płodności, który odrzuca ją jako pacjentkę ze względu na czynniki ryzyka. Mimo wszystko porusza go jej przypadek i ponownie rozważa swoją decyzję, w rezultacie czego Kate i Toby (Chris Sullivan) kontynuują leczenie. Toby wyrzuca leki antydepresyjne, które zmniejszają jego płodność. Gdy wszystko zdaje się w miarę układać, Pearsonowie będą musieli zmierzyć się z tragiczną informacją.

Tacy jesteśmy
„Tacy jesteśmy” – fot. FOX / NBCUniversal

Serial obyczajowy „Tacy jesteśmy” będzie można oglądać od 26 czerwca, w środy o godzinie 23:00 na kanale FOX.

Logo FOX

FOX

Kanał rozrywkowy poświęcony serialom pochodzącym między innymi z amerykańskich wytwórni. Oferta kanału FOX jest kierowana do każdego widza i miłośnika każdego gatunku. Stacja pokazuje seriale obyczajowe, kryminalne, akcji, grozy oraz produkcje science fiction.