Koncert Krzysztofa Zalewskiego, Mroza i Arka Kłusowskiego z okazji Dnia Kobiet w RMF FM

  • Radio
  • Grupa RMF
Autor: mbog

8 marca w Polsce obchodzony jest Dzień Kobiet. Z tej okazji radio RMF FM przygotowało specjalne audycje.

7 marca, w przeddzień Dnia Kobiet, w godzinach 16:00 – 18:00 słuchacze rozgłośni będą mogli posłuchać audycji „Piekarczyk i kobiety”. Aleksandra Filipek, gospodyni programu oraz gościnnie dziennikarki „Faktów RMF”, Karolina Michalik i Kasia Staszko będą wypytywać Marka Piekarczyka o kobiety.

8 marca radio RMF FM oddaje swoje media społecznościowe słuchaczkom. Rozgłośnia zachęca je do wysyłania zdjęć, filmów z nimi w rolach głównych, do pokazania się takimi jakimi się są, jakie mają marzenia, co chcą przekazać światu. Tego dnia panie będą gwiazdami radiowego Facebooka i Instagrama.

Natomiast wieczorem Krzysztof Zalewski, Mrozu i Arek Kłusowski zaśpiewają swoje hity specjalnie dla słuchaczek rozgłośni. Audycja „Koncert zamiast goździka od RMF FM” będzie emitowana 8 marca w godzinach 20:00 – 22:00.

Logo RMF FM

RMF FM

Ogólnopolska stacja radiowa uruchomiona 15 stycznia 1990 roku. Początkowo retransmitowała sygnał francuskiego Fun Radio. Założycielem i pierwszym prezesem radia był Stanisław Tyczyński. Rozgłośnia nadaje w formacie AC (Adult Contemporary) – na antenie pojawiają się różne gatunki muzyki, od lat 70. po współczesne.