Majówka z RMF FM

„Koncerty z dużego pokoju” w majówkę w RMF FM

mbog

Na nadchodzącą majówkę radio RMF FM zaplanowało gry z gwiazdami, koncerty Stinga z Shaggym, De Mono, Roksany Węgiel, Viki Gabor oraz domówkę u Dowborów, którzy będą bawić słuchaczy razem z zaprzyjaźnionymi gwiazdami.

1 maja rozgłośnia zorganizuje specjalne konkursy i wirtualne gry z gwiazdami. Słuchacze będą mogli zagrać w statki z Andrzejem Krzywym, z Piotrem Żyłą w „Nie taka to melodia”, a z Dominiką Gawędą w kalambury. Relacje z gier będą prezentowane na antenie. O godzinie 20:05 zespół De Mono wystąpi w ramach akcji „Koncert z dużego pokoju”.

W Dzień Flagi, 2 maja RMF FM tradycyjnie zorganizuje wydarzenie „Morze flag”. Tysiące „Biało-czerwonych” będzie powiewać na wietrze. Jednak tym razem akcja odbędzie się bez udziału słuchaczy. Relacje z tego wydarzenia pojawią się zarówno na antenie radia, jak i w mediach społecznościowych RMF FM i RMF24. Dzień zakończą koncerty Shaggiego i Stinga.

3 maja upłynie pod hasłem „Wszystko będzie dobrze”. RMF FM połączy się domowym studiem Joanny i Macieja Dowborów. Słuchacze będą mogli podsłuchać ich niekontrolowanych rozmowy z gwiazdami w trakcie domówki. W ramach cyklu „Koncert z dużego pokoju” po godzinie 12:00 zaśpiewa Roksana Węgiel, a po 20:00 Viki Gabor. Późnym wieczorem, o godzinie 23:00 pojawi się kolejny odcinek „Misji specjalnej” – „Katyń wielka mistyfikacja”.

Logo RMF FM

RMF FM

Ogólnopolska stacja radiowa uruchomiona 15 stycznia 1990 roku. Początkowo retransmitowała sygnał francuskiego Fun Radio. Założycielem i pierwszym prezesem radia był Stanisław Tyczyński. Rozgłośnia nadaje w formacie AC (Adult Contemporary) – na antenie pojawiają się różne gatunki muzyki, od lat 70. po współczesne.