Kuba Karaś prowadzącym w Radio 357

rafs

W czwartek, 7 lipca Kuba Karaś z zespołu The Dumplings zadebiutuje w roli prowadzącego audycji w Radiu 357.

Karaś jest kolejnym artystą, który prowadzi autorską audycję w Radiu 357. Jednym z poprzednich był Michał Wiraszko z zespołu „Muchy”, który debiutował 5 kwietnia.

Kuba Karaś jest artystą związanym z duetem The Dumplings. Tworzy go z Justyną Święs,. Duet zdobył popularność publikacją utworów w serwisie YouTube. Single takie jak „Kocham Być z Tobą” czy „Nie gotujemy” przekroczyły w nim barierę 10 milionów wyświetleń. Duet ponadto jest znany z kampanii marki Durex, gdzie był obecny ich utwór „Bez słów”, a także ze wsparcia protestów antyaborcyjnych w 2020 roku singlem „Każda z nas”. Płyty „No Bad Days” i „See You Later” pokryły się złotem. W 2019 roku duet zawiesił działalność. Karaś w 2020 roku zaangażował się w duet z Piotrem Roguckim o nazwie Karaś/Rogucki.

Autorskie pasmo muzyczne w 357

Od poniedziałku do czwartku o godzinie 16:00 emitowane są autorskie audycje artystów, którzy na antenie prezentują swoje muzyczne propozycje. Wśród grona artystów znajdują się obecnie m. in. Daga Gregorowicz, Michał Wiraszko, Paweł Leszoski i Tomasz Organek. Z racji m.in. tras koncertowych pojawiają się zmiany gospodarzy audycji. W przeszłości swoją audycję prowadziła Daria Zawiałow oraz Krzysztof Zalewski.