Kuba Wątły rozpoczął współpracę z tygodnikiem „Fakty i mity”

  • Prasa
  • Tygodniki
Autor: mbog

Kuba Wątły został felietonistą tygodnika „Fakty i mity”. Dziennikarz i publicysta będzie komentować aktualne wydarzenia społeczne i polityczne w autorskiej rubryce „#Halo, tu Kuba Wątły”.

Kuba Wątły rozpoczął karierę dziennikarską w regionalnej rozgłośni „Radio Radom”. Później dziennikarza można było usłyszeć m.in. w Radiu Zet i Radiu Plus. Następnie, przez 10 lat był związany z Superstacją. Prowadził programy: „Bez ograniczeń”, „Krzywe zwierciadło”, „Zwierciadło tygodnia” i „Suma tygodnia”. W sierpniu odszedł z Superstacji.

Ponadto od kilku lat Kuba Wątły działa w mediach społecznościowych. Stworzył m.in. kanał w serwisie YouTube – „Kuba Wątły TV”. Dodatkowo w ramach Fundacji Obywatelskiej realizuje projekt dostępnego w sieci Medium Obywatelskiego – Halo.Radio. Utworzona przez Kubę Wątłego rozgłośnia rozpoczęła nadawanie 1 października.

Od piątku, 8 listopada w sprzedaży jest dostępny najnowszy numer tygodnika „Fakty i mity”. Oprócz felietonu „#Halo, tu Kuba Wątły”, redakcja gazety przygotowała m.in. artykuł na temat arcybiskupa Sławoja Leszka Głódź.