Kurdej-Szatan, Janowski, Cugowski w „Twoja twarz brzmi znajomo”. Zmiany w jury

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: mbog

Jesienią Telewizja Polsat rozpocznie emisję kolejnej, piętnastej edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Osiem gwiazd zaprezentuje swoje umiejętności wokalno-taneczne.

Na scenie show wystąpi aktorka i była wokalistka grupy Soul city – Barbara Kurdej-Szatan. Widzowie zobaczą też prezenterkę pogodowy, a w przeszłości również piosenkarkę, Paulinę Sykut-Jeżynę. Swoje umiejętności zaprezentuje też Kasia Łaska – aktorka, która między innymi wystąpiła podczas ceremonii rozdania Oscarów. Ponadto w show weźmie udział Klara Williams, aktorka filmowa i teatralna, obecnie związaną z Teatrem Śląskim.

W męskim składzie edycji znalazł się aktor znany z ról w popularnych serialach Tomasz Ciachorowski. Wystąpi także aktor i wokalista oraz były prowadzący program „Jaka to melodia” – Robert Janowski. W programie nie zabraknie też gwiazd młodego pokolenia: Adama Zdrójkowskiego i Krzysztofa Chrisa Cugowskiego.

Z jury „Twoja twarz brzmi znajomo” odchodzą Kacper Kuszewski i Adam Strycharczuk. W piętnastej edycji uczestników oceniać będzie wokalista Michał Wiśniewski oraz dj i producent – Andrzej Gromala „Gromee”.

„Twoja twarz brzmi znajomo 15” jesienią 2021 roku w Telewizji Polsat. Poprzednia edycja była emitowana w piątki o godzinie 20:00. Producentem programu jest Endemol Shine Polska.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Program telewizji Polsat, w którym aktorzy i piosenkarze wcielają się w gwiazdy polskiej oraz światowej muzyki. Nagrodą dla zwycięzcy odcinka są pieniądze, które są przekazywane na szczytny cel. Program zadebiutował w Polsce w 2014 roku. "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" powstaje na podstawie hiszpańskiego formatu "Your Face Sounds Familiar".