Legia Warszawa w drodze do Ligi Europy. 14 sierpnia rewanżowe spotkanie w Atenach

  • Telewizja
  • TVP
Autor: mbog

14 sierpnia, w środę o godzinie 18:00 rozpocznie się rewanżowe spotkanie w 3. rundzie eliminacji Ligi Europy UEFA. Na stadionie w Grecji, Legia Warszawa zmierzy się z Atromitos Ateny. Transmisja w TVP Sport i na tvpsport.pl.

Legia Warszawa po wygranych dwumeczach z Europa FC i KuPS Kuopio, w trzeciej rundzie eliminacji mierzy się z greckim zespołem Atromitos Ateny. Pierwsze spotkanie, które miało miejsce 8 sierpnia w Warszawie, zakończyło się remisem 0:0. Legia, aby awansować, musi wygrać lub zremisować spotkanie strzelając co najmniej jedną bramkę. W przypadku ponownego bezbramkowego remisu, „Wojskowi” będą musieli wywalczyć awans w konkursie rzutów karnych.

Mecz Atromitos Ateny – Legia Warszawa pokaże TVP Sport. Studio przedmeczowe rozpocznie się o godzinie 17:05. Natomiast transmisja spotkania ruszy o 17:50. Mecz będzie można również obejrzeć w Internecie – na stronie tvpsport.pl. W ostatniej rundzie, w fazie play-off eliminacji zwycięzca dwumeczu zmierzy się z duńskim FC Midtjylland lub szkockim Rangers F.C.

Za sprzedaż praw do transmisji meczów eliminacyjnych odpowiadają kluby piłkarskie. Fazę grupową oraz pucharową Ligi Europy UEFA pokaże Telewizja Polsat.

Transmisja meczu Atromitos Ateny – Legia Warszawa rozpocznie się 14 sierpnia, w środę o godzinie 17:50 w TVP Sport oraz na tvpsport.pl.