„Lombard. Życie pod zastaw”, „Rodzinny interes”, „Dzielnica strachu” oraz filmy jesienią w Telewizji Puls

mbog

W piątek 30 sierpnia startuje jesienna ramówka Telewizji Puls. Na widzów TV Puls czekają nowe odcinki seriali, a Puls 2 zaprasza na nowość – „Dzielnicę strachu”.

Pierwszy serial produkcji własnej dla Puls 2

Głównymi bohaterami serialu „Dzielnica strachu” będą dzielnicowi. W każdym odcinku widzowie zobaczą mocne, emocjonujące historie kryminalne, rozgrywające się na fikcyjnym Gorczaku, czyli w niebezpiecznej dzielnicy. Oprócz wątków kryminalnych, nie zabraknie także sytuacji humorystycznych.

Śledztwa prowadzą dwie pary: dzielnicowy Andrzej (Andrzej Młynarczyk) i śledcza Agata (Agata Załęcka) oraz dzielnicowa Karolina (Maja Wachowska) i śledczy Rafał (Maciej Kosmala). W serialu występują również Grażyna Strachota, Filip Gurłacz, Bogdan Kalus i Lech Dyblik.

Premiery odcinków od poniedziałku do czwartku o 20:00 w Puls 2.

„Lombard” ponownie otwarty

Jesienią na ekrany telewizorów powracają bohaterowie serialu „Lombard. Życie pod zastaw”. Nie zabraknie nowych postaci i zaskakujących przedmiotów. Znajomy Ziutka przyniesie nogę. Lolek od razu rozpozna w tym zastawie fragment rzeźby z muzeum, w którym kiedyś pracował. W lombardzie pojawi się również para jaskiniowców. Widzowie dowiedzą się też, gdzie Ryży uprowadził Patrycję i jej dziecko. Z kolei Benia z radością odda się macierzyństwu i rozwijaniu swojego vloga – MamaBenia.

„Lombard. Życie pod zastaw” to produkcja Telewizji Puls i Studia A ze Zbigniewem Buczkowskim w głównej roli. W serialu występują również m.in.: Michał Chorosiński, Dominika Skoczylas, Jerzy Górski, Paulina Jeżewska, Rita Weinar, Henryk Gołębiewski i Małgorzata Rożniatowska. Serial zdobył Złotą Telekamerę Tele Tygodnia w 2021 roku.

Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 19:00 w TV Puls, od 30 sierpnia. Przedpremierowy odcinek będzie można zobaczyć w piątek, 27 sierpnia o 20:00.

„Rodzinny interes” po raz piaty

Serial „Rodzinny interes” przedstawia historie klientów warsztatu samochodowego „Majewski i Wrzosek” oraz salonu piękności „Bella Ella”. W nowych odcinkach widzowie dowiedzą się, dlaczego w warsztacie znajdzie się kultowy DeLorean oraz w jaki sposób pracownicy rozwiążą kryminalną zagadkę z historycznym obrazem w tle. Zobaczą też intrygę rodem z XVIII-wiecznego romansu dworskiego oraz przeżyją mrożące krew w żyłach chwile z morderczym klaunem, który będzie grasował z piłą mechaniczną. Ciotka Jadwiga przekona się, na czym polega ruch freegan, a mechanik Dawidek pozna fanów geocachingu, z którymi wybierze się na poszukiwanie skarbów.

W serialu grają m.in.: Dariusz Kordek, Marek Krupski, Magdalena Modra-Krupska, Katarzyna Taracińska-Badura, Patryk Janas, Roman Szczeblewski i Teresa Gałczyńska. Producentem jest Outset Films.

Nowe odcinki „Rodzinnego interesu” od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00, od 30 sierpnia.

„Zenek”, „Coco” i „Hellboy”

Jesienią na antenie TV Puls nie zabraknie premier filmowych. Stacja pokaże produkcje, takie jak „Zenek”, „Iluzja 2”, „Niedobrani”, „Thor: Rangarok” i „Hellboy” (premiera w ogólnodostępnej telewizji). Natomiast w paśmie „Super Sobotnie Animacje” w Puls 2 widzowie zobaczą filmy: „Coco”, „Asterix i Obelix. Tajemnica magicznego wywaru”, „Auta”, „Auta 3” i „Potworna Rodzinka”.