Ruszyły zdjęcia do nowego serialu Telewizji Puls i ATM Grupy – „Dzielnica strachu”

  • Telewizja
Autor: mbog

Telewizja Puls i ATM Grupa rozpoczęły zdjęcia do nowego serialu kryminalno-obyczajowego „Dzielnica strachu”. Produkcja będzie emitowana na antenie PULS 2.

„Dzielnica strachu” to produkcja, której głównymi bohaterami są dzielnicowi pracujący na tzw. „trudnej” dzielnicy. W każdym z 40 odcinków widzowie zobaczą historie kryminalne, które rozgrywać się będą na fikcyjnym Gorczaku.

Śledztwa prowadzą dwie pary: dzielnicowy Andrzej (Andrzej Młynarczyk) i śledcza Agata (Agata Załęcka) oraz dzielnicowa Karolina (Maja Wachowska) i śledczy Rafał (Maciej Kosmala). W serialu występują również Grażyna Strachota i Filip Gurłacz – w rolach „La Mammy” i jej syna „Hrabiego”, którzy nieformalnie rządzą niesławnym Gorczakiem. Producentem serialu jest ATM Grupa.

Liczymy na duży sukces tego serialu, będziemy go promować oraz intensywnie współpracować z ATM, który gwarantuje wysoką jakość swoich produkcji. „Dzielnica strachu” to serial, który charakteryzują mocne historie, będzie unikalny i ze znakomitą obsadą – powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Telewizji Puls – Inwestujemy w produkcję własną i rozbudowujemy ofertę programową naszych obu kanałów – TV Puls i PULS 2. Wierzymy, że „Dzielnica strachu” przypadnie do gustu fanom najlepszych seriali kryminalnych.

Cieszymy się, że rynek produkcji filmowej rozwija się tak dynamicznie. Widać wyraźnie, że dobry programing stacji spoza Wielkiej Czwórki, może z powodzeniem konkurować z programami, które w prime time umieszczają najwięksi nadawcy – powiedział Andrzej Muszyński, Prezes ATM Grupy. – Liczę na to, że „Dzielnica Strachu” odniesie dla PULSU 2 taki sam sukces, jak „Lombard” dla TV Puls.

Grażyna Strachota, Andrzej Młynarczyk i Filip Gurłacz
„La Mamma” i „Hrabi” – fot. TV Puls / Paweł Jakubek

„Dzielnica strachu” jesienią na PULS 2.