Wielka zabawa z TV Puls

Zenek Martyniuk, Sławomir na „Wielkiej zabawie TV Puls w Mrągowie”

mbog

30 lipca nad mrągowskim jeziorem odbędzie się trzecia edycja muzyczno-kabaretowego widowiska „Wielka zabawa TV Puls”. Wieczór poprowadzi małżeński duet Łukasz Rybarski i Beata Rybarska z Kabaretu pod Wyrwigroszem, a hasłem przewodnim będą „porcelanowe gody”, które w tym roku obchodzi ta para.

Telewizja Puls po raz trzeci zorganizuje widowisko, które łączy wakacyjne hity i skecze kabaretowe. Na tegorocznej edycji wystąpią: Zenek Martyniuk z zespołem Akcent, Kabaret Paranienormalni, Sławomir, mistrz pantomimy Ireneusz Krosny, królowa piosenki cygańskiej Patrycja Runo oraz zespół MIG. Widzów do zabawy będzie zagrzewał Paweł Gołębski, a o oprawę muzyczną zadba zespół The Jobers.

Bardzo się cieszymy, że TV Puls wraca z transmisją największych wakacyjnych wydarzeń rozrywkowych. 10 lipca zapraszamy na „Mazurską Noc Kabaretową” a 30 lipca – na nasz event muzyczno-kabaretowy „Wielka Zabawa TV Puls w Mrągowie 2021”. Będziemy się bawić w rytm największych hitów a o dobry humor zadbają najlepsze kabarety. Serdecznie wszystkich zapraszamy – powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Zarządu Telewizji Puls. – Na jesień szykujemy na naszych obu kanałach TV Puls i PULS 2 sporo nowości – premiery największych hitów filmowych, najlepszych animacji w pasmie Puls Kids, produkujemy nowy serial kryminalny oraz program rozrywkowy. W nowych odcinkach powrócą również bohaterowie seriali „Lombard. Życie pod zastaw” i „Rodzinny interes”.

Widowisko będzie miało miejsce w amfiteatrze nad jeziorem Czos w Mrągowie. Bilety na koncert będzie można nabyć za pośrednictwem strony internetowe bilety.tvpuls.pl.

W 2019 roku na „Wielkiej zabawie TV Puls w Mrągowie” wystąpili m.in.: Doda & Virgin, Piersi, Łobuzy, zespół Boys, Patrycja Runo, Kabaret pod Wyrwigroszem i Katarzyna Pakosińska.