„Wielka zabawa TV Puls w Mrągowie” na żywo już 2 sierpnia

  • Telewizja
Autor: mbog

W piątek, 2 sierpnia odbędzie się, organizowane przez TV Puls i Stowarzyszenie PAKA, muzyczno–rozrywkowe widowisko „Wielka zabawa TV Puls w Mrągowie”. W programie m.in. skecze kabaretowe oraz gwiazdy muzyki w niecodziennych rolach.

Przewodnikami po „Wielkiej zabawie TV Puls w Mrągowie” będzie grupa początkujących muzyków disco polo poszukująca inspiracji do swojej twórczości – w tej roli „Kabaret pod Wyrwigroszem”. Rad będą im udzielać m.in. występujące w koncercie gwiazdy – Doda & Virgin, Piersi, Łobuzy, zespół Boys i Patrycja Runo.

Na pewno zagramy i zaśpiewamy – mam nadzieję, że z publicznością – utwór „Bałkanica”. Więcej szczegółów na temat naszego występu nie mogę zdradzać, są owiane tajemnicą, ale jedno jest pewne – warto tam być z nami, a kto nie może być – niech włączy Telewizję Puls, bo będą się działy rzeczy niezwykłe, ekscytujące i zapierające dech w klatce piersiowej. Widzowie mogą liczyć na to, że – jak zawsze – zespół Piersi postara się o to, aby była zabawa i się działo i żeby nocy było mało – powiedział Adam Asanov, wokalista zespołu „Piersi”.

Na „Wielkiej zabawie TV Puls w Mrągowie” premierowe skecze zaprezentują Kabaret Jurki (cykl Mirek i Lucyna) i Kabaret Ciach. Katarzyna Pakosińska wygłosi nowy monolog o mężczyznach, zaś Krzysztof Hanke i Krzysztof Respondek przeprowadzą casting na trzeciego członka Kabaretu RAK.

Na Wielkiej zabawie TV Puls w Mrągowie zaprezentujemy najlepsze poczucie humoru, na jakie będzie nas stać tego dnia. Przygotowaliśmy też, specjalnie wybrane i dopasowane na to wydarzenie, swoje kreacje sceniczne. Zabawa będzie wielka, a dzięki naszym kostiumom – jeszcze większa! – poinformował Łukasz Rybarski, współzałożyciel „Kabaretu pod Wyrwigroszem”.

Podczas „Wielkiej zabawy TV Puls w Mrągowie” również widzowie będą mogli zaśpiewać najbardziej znane utwory. Zachęci ich do tego wodzirej Paweł Gołębski, a także bawiący się razem z publicznością aktorzy z serialu TV Puls „Lombard. Życie pod zastaw”: Mateusz Murański (Adek), Dominik Dąbrowski („Beton”), Rita Weinar (Benia) oraz Maciej Gisman (Maciek).

Więcej szczegółów oraz informacje o biletach można znaleźć na stronie internetowej Telewizji Puls.

„Wielka zabawa TV Puls w Mrągowie” odbędzie się 2 sierpnia. Transmisja wydarzenia ruszy o godzinie 20:00 w Telewizji Puls.