Polsat bez „Love Island. Wyspa miłości” w wiosennej ramówce

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: rafs

Program „Love Island. Wyspa miłości” czeka poważna zmiana w nachodzącym sezonie. Reality show nie będzie emitowany w głównym Polsacie. Decyzję o zmianie anteny podjął Edward Miszczak.

Zmiana będzie dotyczyła stacji, w której będzie emitowany program. Emisja „Love Island” zostanie przeniesiona z Polsatu do TV4. 

Nowy sezon show wzmocni wiosenną ofertę programową Czwórki. Jest to początek zmian zaplanowanych dla tej anteny. Szczegóły będziemy przekazywać wkrótcemówi Edward Miszczak, dyrektor programowy Telewizji Polsat

Zasady programu pozostają bez zmian, tak jak i jego prowadząca, Karolina Gilon. Główną nagrodą dla zwycięskiej pary będzie 100 tysięcy złotych. Sześć poprzednich edycji programu nadawano w głównym Polsacie. W zakończonej w październiku 6. edycji programu triumfowała para Angelina Zaichenko (23 lata) i Aleksandr „Sasha” Muzheiko (28 lat). W tej edycji pierwszy raz zwycięzcy nie decydowali, czy wybierają miłość czy pieniądze. „Love Island. Wyspa miłości” był emitowany w głównym Polsacie od 2019 roku.

Karolina Gilon przed przejściem do Polsatu była związana z TVN Warner Bros. Discovery. Była uczestniczką show „Top Model” w TVN i prowadzącą programy na antenie TTV, m.in. „DeFacto” i „Druga twarz”. Edward Miszczak w styczniu przeszedł z TVN do Polsatu.