Druga edycja „Love Island. Wyspa miłości” jesienią w Polsacie

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: mbog

Reality show „Love Island. Wyspa miłości” powraca na antenę Telewizji Polsat. Zdjęcia do drugiego sezonu odbywają się w Hiszpanii.

W programie „Love Island” grupa młodych, wysportowanych i atrakcyjnych singli zamieszkuje wspólnie w willi. Już pierwszego dnia uczestnicy łączą się w pary. Ich sielanka nie trwa jednak długo, ponieważ w willi regularnie pojawiają się nowi mieszkańcy. Obecni w programie uczestnicy muszą decydować, czy chcą zmienić partnera, czy pozostać przy swoim pierwszym wyborze. Ci najmniej lubiani, albo odtrąceni przez dotychczasowego partnera, żegnają się z reality show.

Casting do nowej edycji rozpoczął się w czerwcu. Nagrania programu odbywają się na bieżąco. Widzowie, za pomocą aplikacji dostępnej na smartfonach z systemami Android i iOS, mogą decydować o losie uczestników. W wielkim finale zwycięska para podejmuje decyzję, czy chce podzielić się ze swoim partnerem wygraną, czy zachować całą kwotę dla siebie. Program prowadzi modelka i prezenterka telewizyjna Karolina Gilon. Pierwszą edycję wygrali Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak.

Nadawca stopniowo ujawnia uczestników kolejnej edycji. Widzowie zobaczą między innymi 23-letnią Natalię i 23-letniego Bartka.

„Love Island. Wyspa miłosci” od 31 sierpnia, od poniedziałku do piątku i w niedzielę po godzinie 22:00 w Telewizji Polsat. Powtórka następnego dnia w Eska TV.