Łukasz Brodowski

Łukasz Brodowski wygrał „Szansę na Sukces. Opole 2021”

mbog

20 grudnia widzowie telewizyjnej Dwójki wybrali zwycięzcę programu „Szansa na Sukces. Opole 2021”. Najwięcej głosów zdobył Łukasz Brodowski.

Łukasz Brodowski ma 17 lat. Pochodzi ze Stargardu. W finale znalazł się dzięki wygraniu odcinka z piosenkami Marka Grechuty.

W specjalnej edycji programu „Szansa na sukces. Opole 2021”, emitowanej w TVP2 od 4 października, wokaliści z całej Polski rywalizowali o awans do finału. W pierwszej części odcinka na żywo jedenaścioro uczestników zaśpiewało piosenkę z gwiazdą wygranego przez siebie programu, a widzowie wybrali trzech najlepszych wykonawców, którzy znaleźli się w dogrywce. Szczęśliwcami okazali się: Łukasz Brodowski, Justyna Kwaśna-Łapisz oraz Marcin Simiński.

W ścisłym finale troje finalistów zaśpiewało piosenki wylosowane przez prowadzącego Artura Orzecha spośród jedenastu utworów zgodnych tematycznie ze wszystkimi odcinkami tej edycji programu. Łukasz Brodowski urzekł widzów wykonaniem utworu zespołu Goya – „Tylko mnie kochaj” i zdobył najwięcej punktów w głosowaniu SMS-owym.

Dzięki zwycięstwu, Łukasz Brodowski wystąpi w koncercie „Debiuty” podczas 58. KFPP w Opolu w 2021 roku. Ponadto będzie można go zobaczyć na scenie „Sylwestra Marzeń” z TVP 2.