Szansa na sukces

„Szansa na sukces” od 6 września w TVP 2

mbog

Jesienią na antenie TVP 2 pojawi się nowa edycja programu „Szansa na sukces”. Program poprowadzi Artur Orzech.

Kto będzie reprezentował Polskę podczas Eurowizji Junior 2020?

6 września wystartuje specjalna edycja „Szansy dla sukces”, dzięki której zostanie wyłoniony reprezentant Polski w Konkursie Eurowizji Junior 2020, który w tym roku odbędzie się w Warszawie. W każdym z trzech specjalnych odcinków programu zmierzy się ze sobą siedmiu młodych wokalistów. Trzech zwycięzców weźmie udział w finale na żywo, w którym o wygranej zadecydują widzowie w głosowaniu SMS.

W pierwszym odcinku uczestnicy zaśpiewają „Międzypokoleniowe hity”, a ich występy ocenią: Viki Gabor, Edyta Górniak oraz Piotr Rubik. W drugim odcinku pojawią się piosenki z kategorii „Światowe hity, których słuchacie” oraz jury w składzie: Michał Wiśniewski, Gromee i Cleo. Tematem ostatniego odcinka będą „Piosenki z bajek”, a oceniającymi wykonania uczestników będą: Katarzyna Łaska, Dawid Kwiatkowski i Marina Łuczenko.

Poprzednią edycję wygrała Viki Gabor. Piosenkarka reprezentowała Polskę podczas Konkursu Eurowizji Junior 2019 w Gliwicach.

Emisja od 6 września, w niedziele o godzinie 15:15 w TVP 2.

„Debiut” w Opolu

Następnie, 4 października wystartuje „Szansa na sukces. Opole 2021”. W każdym odcinku weźmie udział 7 wykonawców, którzy zaśpiewają hity muzycznych gwiazd. Jesienną edycję programu otwiera odcinek z utworami zespołu Bajm. W kolejnych tygodniach pojawią się m.in: przeboje Stachursky’ego, Seweryna Krajewskiego, Cleo, Romualda Lipko, Skaldów, Marka Grechuty, a także zespołów Ira i Pectus.

Laureaci odcinków wezmą udział w finale, podczas którego jury i widzowie Dwójki w głosowaniu SMS wybiorą zwycięzcę. Nagrodą główną będzie udział w koncercie „Debiuty” podczas 58. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Program „Szansa na sukces. Opole 2021” w niedziele o godzinie 15:15 w telewizyjnej Dwójce, od 4 października.