Łukasz Rogojsz i Dawid Serafin w Interii

  • Internet
  • Interia
Autor: rafs

Łukasz Rogojsz (wcześniej Gazeta.pl) i Dawid Serafin (z Onet.pl) dołączyli do redakcji serwisu Interia.pl, serwisu związanego z Grupą Polsat Plus.

Łukasz Rogojsz i Dawid Serafin dołączą do zespołu Wydarzeń Interii, który jest tworzony przez znane nazwiska w branży m.in. Piotra Witwickiego, Marcina Makowskiego i Karolinę Olejak oraz doświadczonych dziennikarzy (Irmina Brachacz, Justyna Kaczmarczyk, Jolanta Kamińska, Magdalena Raducha, Jakub Szczepański, Łukasz Szpyrka). Pracą połączonego newsroomu portalu oraz PolsatNews.pl kieruje Łukasz Noszczak.

Interia buduje najlepszy zespół w Polsce. Łukasz Rogojsz i Dawid Serafin – to kolejne ważne wzmocnienie dla naszej redakcji w ostatnim czasie. Jestem pod dużym wrażeniem ich dotychczasowych osiągnięć i bardzo cieszę się, że mogę ich powitać na pokładzie Interiimówi Piotr Witwicki, Redaktor Naczelny w Grupie Interia.

Interia przekonała mnie do siebie trzema rzeczami: konkretnością, determinacją i ambicjami. Przy okazji wspólnych rozmów okazało się też, że obu stronom mocno leży na sercu nowoczesne, jakościowe dziennikarstwo. Możemy sobie nawzajem sporo zaoferować, więc współpraca zapowiada się bardzo obiecująco mówi Łukasz Rogojsz.

Dołączając do zespołu Interii, mam przekonanie, że wchodzę do miejsca, w którym w ostatnim czasie wykonano bardzo wiele pozytywnej pracy związanej z rozwojem portalu. Chcę wykorzystać wieloletnie dziennikarskie doświadczenie i wiedzę, aby móc dołożyć swoją cegiełkę do tego projektu. Jestem przekonany, że to będzie owocna współpracadodaje Dawid Serafin.

Łukasz Rogojsz wzmocni redakcję portalu od 1 czerwca. W sierpniu dołączy do niego Dawid Serafin.