Maciej Wąsowski z Weszło do Canal+. Nowa funkcja

  • Telewizja
  • Canal+
Autor: rafs

Dziennikarz piłkarski zmienia swoją pracę. Opuszcza znaną redakcję.

Maciej Wąsowski, który od 1 stycznia 2022 roku pracował w redakcji Weszło, zdecydował się ją opuścić. Do zespołu wówczas prowadzonego przez Mateusza Rokuszewskiego przechodził z redakcji Przeglądu Sportowego. Wąsowski był z nią związany w latach 2011-2021.

W Weszło jednak zakończył swoją 17-letnią karierę dziennikarską. Poinformował o tym w poniedziałek, 25 marca w portalu X. Informował wtedy o nowych wyzwaniach zawodowych. Podziękował również Stanowskiemu i Rokuszewskiemu za zaufanie.

We wtorek, 2 kwietnia Maciej Wąsowski opublikował post na portalu X, w którym poinformował, że został managerem do spraw PR-u sportowego w Canal+.

Do Canal+ z Weszło – kto jeszcze?

To kolejny transfer dziennikarza Weszło do zespołu Canal+. Rok temu, w lutym 2023 roku redakcję zasilił Mateusz Rokuszewski, który głównie prowadzi formaty w ramach kanału YouTube Canal+Sport. Dziennikarz występuje również w telewizji w roli eksperta i drugiego komentatora spotkań. W związku z odejściem redaktora, szefem redakcji Weszło został ponownie Krzysztof Stanowski.