„MądrzeJEMY z Katarzyną Bosacką” od 24 października w TVN i TTV

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

W weekend 24-25 października na antenach TVN i TTV oraz na platformie Player.pl swoją premierę będzie mieć nowy program „MądrzeJEMY z Katarzyną Bosacką”. Partnerem akcji jest sieć sklepów Carrefour.

Projekt „MądrzeJEMY z Katarzyną Bosacką” to nowy format, w którym dziesięcioro uczestników będzie próbować zmieniać swoje dotychczasowe nawyki żywieniowe. Prowadząca – Katarzyna Bosacka w każdym z odcinków będzie doradzać, po jakie artykuły warto sięgać, zwracając szczególną uwagę na skład i pochodzenie produktu. Sprawdzi również sklepowe półki i rozszyfruje etykiety produktów, wskazując na ich dobre i złe składniki. Prowadząca odwiedzi także gospodarstwa i fermy lokalnych producentów.

Na potrzeby programu powstała dedykowana strona internetowa zawierająca materiały edukacyjne z zakresu zdrowego odżywiania, a także konkurs – podziel się swoimi racjonalnymi praktykami żywieniowymi w formie przepisów kulinarnych. W kolejnych tygodniach widzowie będą mogli zaprezentować swoje propozycje dań pełnych zdrowia na każdy z pięciu posiłków w ciągu dnia.

Program jest częścią kampanii reklamującej sieć sklepów Carrefour. Akcja potrwa do zakończenia pierwszego sezonu czyli do końca roku. Realizowana będzie na antenie TVN oraz TTV, w serwisach VOD, prasie i radiu. Media w kampanii promocyjnej zaplanowała i zakupiła agencja mediowa Arena Media (Havas Media Group). Za koncept projektu oraz strategię odpowiadają wspólnie Arena Media i agencja 38 Content Communication. Za kreację oraz realizację spotów Content BrandTime.

Wraz z tym projektem przenosimy naszą wieloletnią współpracę na zupełnie nowy poziom. Jako partner biznesowy Carrefour Polska, stawiamy przede wszystkim na wymierne wyniki biznesowe, wykorzystując do tego nasz nowy proces strategiczny MX, czyli Media Experience, w którym jesteśmy bliżej klienta i dzięki któremu możemy wyeksponować markę w optymalnym połączeniu medium, kontekstu i treści – mówi Joanna Bosakirska, Business Unit Managing Partner Arena Media w Havas Media Group.

Premiera programu „MądrzeJEMY z Katarzyną Bosacką” w sobotę, 24 października o godzinie 17:25 w TVN. Emisja w TTV w niedziele o godzinie 18:05. Program będzie można również oglądać w serwisie Player.pl.