Magazyn filmowy oraz „Wielkie kino”. Czerwcowe środy z TNT

  • Telewizja
Autor: mbog

5 czerwca na antenie telewizji TNT zadebiutuje magazyn filmowy „TNT, Kamera, Akcja!”. Tuż po programie widzowie stacji będę mogli zobaczyć kolejną odsłonę cyklu „Wielkie kino”.

TNT, Kamera, Akcja!

Magazyn w całości poświęcony tematyce filmowej zadebiutuje w środę, 5 czerwca. Pojawią się w nim najnowsze wiadomości filmowe, kulisy powstania i zapowiedzi największych międzynarodowych hitów. W programie nie zabraknie również wywiadów z aktorami oraz relacji ze światowych premier.

W każdym, cotygodniowym odcinku „TNT, Kamera, Akcja!” będą pojawiać się kolejne oryginalne wątki, nawiązujące do kina sensacyjnego. Program jest kierowany do fanów kina akcji, którzy szczególnym sentymentem darzą sceny filmowe pełne pościgów samochodowych, strzelanin, eksplozji i bijatyk z prawdziwymi twardzielami w rolach głównych.

TNT, Kamera, Akcja
„TNT, Kamera, Akcja!” – fot. TNT / Turner Broadcasting System

Magazyn „TNT, Kamera, Akcja!” będzie można oglądać w środy o godzinie 20:25 na antenie TNT.

Cykl filmowy „Wielkie kino”

W każdą środę czerwca telewizja TNT zaprasza na kolejną odsłonę cyklu „Wielkie kino”. Stacja pokaże legendarne sensacyjne produkcje oraz filmy sci-fi.

Con Air – lot skazańców

Cykl otworzy film „Con Air – lot skazańców”, który przedstawia historię Camerona Poego (Nicolas Cage). Były żołnierz zostaje pozbawiony wolności za nieumyślne doprowadzenie do śmierci człowieka, napastującego jego partnerkę. Po kilku latach, zwolniony z więzienia za dobre sprawowanie, postanawia jak najszybciej znaleźć się blisko rodziny. Niestety, nie jest mu dane powrócić do żony i córki bez przeszkód. Jest zmuszony walczyć o przetrwanie w samolocie transportującym niebezpiecznych przestępców.

Telewizja TNT wyemituje film „Con Air – lot skazańców” w środę, 5 czerwca o godzinie 21:00.

Pacific Rim

W kolejnym tygodniu TNT wyświetli produkcję z gatunku science fiction. Przepełniony efektami specjalnymi film „Pacific Rim” przedstawia losy Ziemi, zaatakowanej przez najeźdźców z kosmosu. Olbrzymie monstra Kaiju, które nieoczekiwanie wynurzają się z Pacyfiku, dokonują ogromnych szkód. Mieszkańcy planety odpierają atak obcych przybyszów przy pomocy specjalnie skonstruowanych maszyn – Jaegerów. Szybko jednak okazuje się, że stojąca na krawędzi zagłady ludzkość potrzebuje wyjątkowych bohaterów, aby pokonać tak okrutnego wroga.

„Pacific Rim” będzie można obejrzeć 12 czerwca o godzinie 21:00 w TNT.

Święci z Bostonu

W trzecim tygodniu czerwca, widzowie TNT zobaczą na ekranie „Świętych z Bostonu”. Dwaj bracia MacManus (Sean Patrick Flanery i Norman Reedus), irlandzkiego pochodzenia, podejmują walkę z rosyjską mafią, która paraliżuje ich miasto. Bohaterowie, przekonani o tym, że odnaleźli swoje życiowe powołanie, po pierwszej udanej akcji porzucają swoją dotychczasową pracę w rzeźni i stają się bezwzględnymi zabójcami.

Telewizja TNT pokaże „Świętych z Bostonu” w środę, 19 czerwca o godzinie 21:00.

The Losers: Drużyna potępionych

Czerwcowe wydanie cyklu „Wielki kino” zamknie produkcja „The Losers: Drużyna potępionych”. Piątka doświadczonych komandosów elitarnej jednostki Sił Specjalnych Stanów Zjednoczonych zostaje wysłana z misją specjalną do boliwijskiej dżungli. Tam okazuje się, że zostali wmanipulowani w śmiertelną pułapkę.

Film „The Losers: Drużyna potępionych” będzie można zobaczyć 26 czerwca o godzinie 21:00 w TNT.

Logo TNT

TNT

Stacja telewizyjna pokazująca kultowe filmy i seriale. TNT rozpoczęło nadawanie w Polsce w październiku 2015 roku. Właścicielem stacji jest Turner Broadcasting System, nadawca między innymi Cartoon Network i Boomerang.