Magda Gessler pomaga kolejnym restauracjom. „Kuchenne rewolucje” wiosną w TVN

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mab

Już 3 marca widzowie TVN zobaczą pierwszy odcinek kolejnego sezonu programu „Kuchenne rewolucje”. Magda Gessler pomoże kolejnym kilkunastu restauratorom uratować biznes.

Wiosną szefowa kuchni trafi między innymi do pizzerii „DaviOli” w Krzeszycach oraz „Calabria” w Olsztynie, pubu z obiadami domowymi „Masters” w Inowrocławiu oraz restauracji kuchni wietnamskiej „Zielony Nosorożec” w Białymstoku. Widzowie przekonają się także jakie zmiany dokonają się w „Polskim-nie-rządzie” w Sosnowcu oraz „Szmaragdowej” w Kudowie, specjalizującej się w kuchni gruzińskiej.

W jednym z odcinków Magda Gessler odwiedzi nadwiślański Szczucin, leżący przy drodze łączącej Tarnów z Kielcami. W sąsiedztwie okazałego Muzeum Drogownictwa znajduje się „Restauracja Staropolska”. Prowadzą ją małżonkowie Małgorzata i Paweł. Krótko prowadzili lokal w Tarnowie, a zaraz potem zdecydowali się zainwestować ogromne pieniądze z oszczędności i kredytów w kupno okazałej restauracji w Szczucinie. Początkowo interes się kręcił, a restauracja żyła głównie z imprez okolicznościowych. Wszystko zmieniła pandemia. Utrzymanie potężnego lokalu z dużą załogą szybko wpędziło właścicieli w długi.

Z kolei w Raciborzu od ponad dwóch lat swój biznes prowadzi Paweł. „Imperia”, bo tak nazywa się ten lokal, to przede wszystkim sala na imprezy okolicznościowe i miejsce, gdzie przygotowuje się posiłki dla okolicznych firm. To, co prowadząca odkryje w raciborskiej restauracji, wprawi ją w osłupienie.

Magda Gessler
fot. TVN

„Kuchenne rewolucje” w czwartki o godzinie 21:35 w TVN. Program można również oglądać w internecie w Player.pl.