Największe talenty na świecie oraz gwiazdy polskiego kabaretu. Jesień w Telewizji WP

  • Telewizja
Autor: mbog

Telewizja WP jesienią pokaże kolejne sezony programów znanych już widzom. Ponadto na antenie stacji pojawią się nowe produkcje, w tym specjalna edycja amerykańskiej wersji „Mam Talent”.

W „Mam Talent – Mistrzowie” wystąpią najlepsi z najlepszych z amerykańskich i zagranicznych edycji talent-show. Ocenią ich Howie Mandel, Simon Covell, Mel B i Heidi Klum. Program premierowo był emitowany w Stanach Zjednocznych w NBC od stycznia 2019 roku. Telewizja WP będzie pokazywać „Mam Talent – Mistrzowie” w soboty o godzinie 21:30, od 5 października.

Nowością w jesiennej ramówce jest program „Wykute w ogniu”. Każdy odcinek to rywalizacja czterech zawodników, którzy potrafią stworzyć wszystko: od toporów wojennych wikingów po samurajskie miecze. Program można oglądać w niedziele o godzinie 21:00.

W ramówce Telewizji WP nie zabraknie programów o domach, luksusowych rezydencjach i urządzaniu wnętrz. Stacja zaprezentuje m.in. nowe odcinki „Pokochaj lub sprzedaj – Vancouver”. Widzowie telewizji zobaczą również kolejne sezony programu motoryzacyjnego „Top Gear”.

Natomiast 11 października kanał telewizyjny Wirtualnej Polski rozpocznie emisję nowego sezonu programu „Mistrzowie kabaretu”. W godzinnym show najlepsze grupy kabaretowe w Polsce zaprezentują skecze oraz monologi. Emisja show w piątki o godzinie 22:00.