Program Hanny Lis i nowa odsłona serwisów. Jesień w Wirtualnej Polsce

  • Internet
  • WP
Autor: mbog

Jesień w Wirtualnej Polsce to nowe odsłony serwisów, produkcje dedykowane klientom oraz kilkanaście programów wideo. Autorską audycję poprowadzi Hanna Lis.

Nowością w ramówce Wirtualnej Polski jest program „Hanna i przyjaciele”. Dziennikarka Hanna Lis wspólnie ze swoimi najbliższymi przygotuje najciekawsze potrawy i podzieli się kulinarnymi inspiracjami z całego świata.

Natomiast serwis Pudelek.pl zaprezentuje program, w którym artyści, youtuberzy i celebryci – jedynie za pomocą dotyku – określą zawartość pudełka. „Pudelko” będzie można również oglądać na portalu YouTube.

Wśród jesiennych nowości Wirtualnej Polski jest również program „Czy to się opłaca?”. Kuba Jankowski i Kinga Jurga wspólnie z gośćmi przetestują różne produkty: od spożywczych po sprzęty gospodarstwa domowego i elektronikę, po to, by podpowiedzieć, czy na testowany przedmiot warto wydać pieniądze.

W Wirtualnej Polsce pojawią się również formaty już znane czytelnikom. W nowym sezonie „Nino o biznesie” przedstawiciele i przedstawicielki biznesu i świata technologii dzielą się wskazówkami dotyczącymi prowadzenia firmy czy rozwoju osobistego. Oskar Netkowski powraca w formacie „W łóżku z Oskarem”. W programie tytułowe łóżko jest miejscem szczerych i przyjacielskich rozmów w kameralnej atmosferze, dzięki której gwiazdy otwierają się i zdobywają na  wyznania. W nowym sezonie wystąpi m.in. Barbara Kurdej-Szatan. Jesienią nie zabraknie również wspólnego programu Polsat News i WP – „#Newsroom”. Natomiast redakcja sportowa zaprasza na nowe odcinki „Drugiej połowy” i „Bez hamulców”.

Ponadto 17 września ruszyła nowa odsłona WP Finanse – portalu dla polskich konsumentów. Serwis zyskał nową szatę graficzną, a treści będą prezentowane w formie blogowej. Wśród nowości pojawią się m.in. testy konsumenckie, więcej multimediów i dedykowane formaty wideo.