Farma: Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska

Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska prowadzącymi reality show „Farma”

mbog

Wiosną 2022 roku w Polsacie zadebiutuje nowy format – „Farma”. Reality show, którego akcja rozgrywać się będzie z dala od cywilizacji, poprowadzą Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska.

Marcelina Zawadzka jest prezenterką telewizyjną, znaną przede wszystkim z anten Telewizji Polskiej. Prowadziła między innymi „Pytanie na śniadanie” i „Bake Off – Ale Ciacho!” w TVP2. Otrzymała też „Telekamerę” TeleTygodnia w kategorii „Nadzieja telewizji”. Brała udział w programach talent show, m.in. w „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” i „Dance Dance Dance”. Marcelina Zawadzka popularność zdobyła w 2011 roku, gdy zwyciężyła w konkursie „Miss Polonia”. Wakacje spędza z rodziną w Borach Tucholskich, gdzie zbiera grzyby i łowi ryby.

Ilona Krawczyńska jest prezenterką i influencerką, publiczności szerzej znaną jako jedna z „Sióstr ADiHD”. W 2014 roku została finalistką konkursu „Miss Polski”. Później była prezenterką 4Fun TV. W 2021 prowadziła gale „Miss Polski Nastolatek” i „Miss Polski”. W dzieciństwie często pomagała w pracach gospodarskich, m.in. w polu i przy pasiece.

Kto otrzyma tytuł „Super Farmera”?

W sierpniu ruszył casting do programu „Farma”. Z ponad tysiąca zgłoszeń, które spłynęły z całego kraju w przeciągu kilku dni, wyłoniono już kilkunastu uczestników. Każdy z nich zamieni swoje dotychczasowe miejskie życie na rzecz wiejskiego, na łonie natury. Jednak zamiast sielanki, czekają na nich pobudki o świcie, opieka nad zwierzętami, zarzadzanie hektarami ziemi oraz obowiązki, z którymi wcześniej nie mieli styczności.

Między mieszkańcami gospodarstwa będą wiązać się przyjaźnie, sojusze, może nawet miłości. Co tydzień z farmą będzie musiał się pożegnać jakiś uczestnik. Ostatecznie tylko jedna osoba zdobędzie tytuł „Super Farmera” i 100 tysięcy złotych.

„Farma” jest formatem produkowanym w ponad 20 krajach. Producentem wykonawczym polskiej wersji jest Constantin Entertainment Polska.

Emisja programu wiosną 2022 roku w Telewizji Polsat.