Marsz Miliona Serc na głównej antenie TVN. Zmiany w ramówce

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: rafs

Główna antena TVN pokaże na żywo marsz Koalicji Obywatelskiej, który odbędzie się w niedzielę, 1 października w Warszawie.

Telewizja wprowadziła zmiany w swojej ramówce. Odcinek programu „Kobieta na krańcu świata” zostanie wyemitowany o godzinie 11:25. Sama transmisja z marszu rozpocznie się o godzinie 12:00 i potrwa według ramówki do godziny 16:00. Następnie zostaną nadane programy „Co za tydzień!” i „Kuchenne rewolucje”, a o 17:30 stacja zaprezentuje „Bitwę o gości”. Godziny przedstawione w ramówce są orientacyjne, a sama transmisja z marszu może się przedłużyć.

To kolejna w tym roku retransmisja anteny TVN24 w głównym TVNie. Poprzednio miała ona miejsce w niedzielę, 4 czerwca, kiedy odbyło się zgromadzenie ugrupowań opozycyjnych. Wtedy nadawca wprowadził zmiany w ostatniej chwili.

„Marsz Miliona Serc” rozpocznie się o godzinie 12:00 w niedzielę, 1 października na Rondzie Dmowskiego w Warszawie. Stamtąd zgromadzenie przejdzie na Rondo Radosława, gdzie się zakończy. Spodziewana jest wysoka frekwencja. Na marszu mają przemawiać m.in. przewodniczący PO Donald Tusk czy też prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. Demonstracja będzie relacjonowana również przez media internetowe, a także w innych stacjach telewizyjnych.

Gdzie oglądać Marsz Miliona Serc?

TVN można oglądać za darmo online w serwisie Player.pl w zakładce Kanały TV