„Mask Singer” w TVN. Zobacz kostiumy uczestników

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mab

5 marca na antenie telewizji TVN zadebiutuje show „Mask Singer”. W tym programie gwiazdy, przebrane za różne postacie, wykonują piosenki znane w Polsce i na świecie.

„Mask Singer” to format emitowany w stacjach telewizyjnych w 41 krajach. W muzycznym show śpiewają: aktorzy, muzycy, celebryci, sportowcy, dziennikarze i politycy. Ich tożsamość jest jednak ukryta pod przebraniami. Na scenie występują jako zwierzęta, ptaki, rośliny.

Mask Singer - róża
fot. Mirosław Sosnowski / TVN
Mask Singer - kot
fot. Mirosław Sosnowski / TVN
Mask Singer - prysznic
fot. Mirosław Sosnowski / TVN
Mask Singer: słońce
fot. Mirosław Sosnowski / TVN
Mask Singer - stworek
fot. Mirosław Sosnowski / TVN
Mask Singer - tort
fot. Mirosław Sosnowski / TVN

Program poprowadzi Michał Meyer. Muzyczne występy będzie zaś oglądać publiczność w studiu i czterech „detektywów”. W tej widzowie zobaczą Julię Kamińską, Joannę Trzepiecińską, Kubę Wojewódzkiego oraz Kacpra Rucińskiego. Detektywi poprowadzą śledztwo, będą zadawać uczestnikom pytania, typować, kto ich zdaniem kryje się pod maską. W każdym odcinku publiczność i „detektywi” zagłosują na najlepszy występ. Uczestnik z najmniejszą liczbą głosów będzie musiał zdjąć maskę.

Kostiumy w „Mask Singer”

W pierwszej polskiej edycji zaśpiewają znane osoby przebrane za między innymi tort, prysznic i kota. Widzowie zobaczą również różę, stworka, a także słońce. Tajemnicą jest, kto występuje w „Mask Singer”, czyli kto kryje się pod przebraniami.

„Mask Singer” w soboty o godzinie 20:00 w TVN. Pierwszy odcinek już 5 marca. Program będzie można również oglądać w internecie w serwisie Player.pl.