Startują castingi online do szóstej edycji „MasterChef Junior”

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

Telewizja TVN rozpoczęła poszukiwania najlepszych młodych kucharzy w Polsce. Tym razem castingi do programu kulinarnego „MasterChef Junior” odbędą się wirtualnie.

W tym roku ze względów bezpieczeństwa castingi nie odbędą się w największych miastach w Polsce. Wszyscy chętni do udziału w „MasterChefie Juniorze” mogą wypełnić formularz zgłoszeniowy, który jest dostępny na oficjalnej stronie internetowej programu.

W castingach wziąć mogą udział młodzi kucharze w wieku od 8 do 13 lat (3.12.2020 wymagane jest ukończone 8 lat lub jeszcze nie skończone 13 lat). Zgłoszenia przyjmowane będą jedynie do 17 listopada. Twórcy programu skontaktują się z wybranymi osobami. W kolejnym etapie, który odbędzie się podczas rozmowy za pomocą komunikatora internetowego, uczestnik castingu będzie musiał przygotować danie.

Na nowego zwycięzcę czeka tytuł najlepiej gotującego dziecka w Polsce oraz nagroda pieniężna. Bez zmian w jury „MasterChef Junior” pojawią się Anna Starmach, Mateusz Gessler i Michel Moran.

Wiosną br. telewizja TVN pokazywała piątą odsłonę programu „MasterChef Junior”, którą wygrała Gaja Suchocka. W poprzednich edycjach triumfowali Natalia Paździor, Julia Cymbaluk, Bartosz Kwiecień oraz Paulina Foremny.