Radio Złote Przeboje

Mateusz Golis zastępcą dyrektora programowego Radia Złote Przeboje

rafs

Od poniedziałku, 14 lutego Radio Złote Przeboje ma nowego zastępcę dyrektora programowego. Został nim Mateusz Golis, który dołączył do zespołu stacji. Będzie współodpowiedzialny za kwestie programowe i organizacyjne związane z Radiem Złote Przeboje.

Mateusz Golis w zarządzaniu zespołem i anteną rozgłośni wesprze dotychczasową zastępczynię szefa Złotych Przebojów – Agatę Strzałę. Obowiązki dyrektora programowego Radia Złote Przeboje nadal pełni Piotr Jaroszewski, dyrektor stacji muzycznych Grupy Radiowej Agory.

Mateusz jest radiowcem z krwi i kości, z dużą wiedzą i głową pełną pomysłów. Jednocześnie to człowiek z wielką energią i pasją do tego, co robi. Cieszę, że znalazł się w zespole Radia Złote Przeboje i że będziemy mogli współpracować mówi Piotr Jaroszewski, dyrektor stacji muzycznych Grupy Radiowej Agory.

Mateusz Golis jest związany z radiem od początku swojego zawodowego życia. Od 2012 r. był producentem programów muzycznych w Radiu ZET („ZET na Punkcie Muzyki” i „Listy Przebojów Radia ZET”). W 2015 został Koordynatorem Anteny, a 2017 Sekretarzem Anteny tej stacji. Od 2018 r. odpowiadał także za przygotowanie i realizację projektów oraz akcji specjalnych. Jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego i Collegium Civitas.

Dołączam do Radia Złote Przeboje z wielką radością. Propozycja pracy w tak doświadczonym zespole radiowym była dla mnie z jednej strony zaszczytem, a z drugiej – sporym wyzwaniem. Wierzę, że razem uda nam się osiągnąć zakładane dla stacji cele – dodaje Mateusz Golis, zastępca dyrektora programowego Radia Złote Przeboje.

W wynikach badań słuchalności sieci radiowych za styczeń 2022 roku (Radio Track), Radio Złote Przeboje zajmuje czwarte miejsce wśród stacji sieciowych z udziałami w rynku 2,7%.