Mateusz Golis zastępcą dyrektora programowego Radia Złote Przeboje

  • Radio
  • Agora
Autor: rafs

Od poniedziałku, 14 lutego Radio Złote Przeboje ma nowego zastępcę dyrektora programowego. Został nim Mateusz Golis, który dołączył do zespołu stacji. Będzie współodpowiedzialny za kwestie programowe i organizacyjne związane z Radiem Złote Przeboje.

Mateusz Golis w zarządzaniu zespołem i anteną rozgłośni wesprze dotychczasową zastępczynię szefa Złotych Przebojów – Agatę Strzałę. Obowiązki dyrektora programowego Radia Złote Przeboje nadal pełni Piotr Jaroszewski, dyrektor stacji muzycznych Grupy Radiowej Agory.

Mateusz jest radiowcem z krwi i kości, z dużą wiedzą i głową pełną pomysłów. Jednocześnie to człowiek z wielką energią i pasją do tego, co robi. Cieszę, że znalazł się w zespole Radia Złote Przeboje i że będziemy mogli współpracować mówi Piotr Jaroszewski, dyrektor stacji muzycznych Grupy Radiowej Agory.

Mateusz Golis jest związany z radiem od początku swojego zawodowego życia. Od 2012 r. był producentem programów muzycznych w Radiu ZET („ZET na Punkcie Muzyki” i „Listy Przebojów Radia ZET”). W 2015 został Koordynatorem Anteny, a 2017 Sekretarzem Anteny tej stacji. Od 2018 r. odpowiadał także za przygotowanie i realizację projektów oraz akcji specjalnych. Jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego i Collegium Civitas.

Dołączam do Radia Złote Przeboje z wielką radością. Propozycja pracy w tak doświadczonym zespole radiowym była dla mnie z jednej strony zaszczytem, a z drugiej – sporym wyzwaniem. Wierzę, że razem uda nam się osiągnąć zakładane dla stacji cele – dodaje Mateusz Golis, zastępca dyrektora programowego Radia Złote Przeboje.

W wynikach badań słuchalności sieci radiowych za styczeń 2022 roku (Radio Track), Radio Złote Przeboje zajmuje czwarte miejsce wśród stacji sieciowych z udziałami w rynku 2,7%.