Mateusz Maranowski rozstaje się z Polsat News

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: mtom

Reporter Polsat News i „Wydarzeń” z końcem września pożegna się ze stacją – dowiedziała się redakcja omediach.info i tvpolsat.info.

Maranowski pracował w kanale informacyjnym Polsatu przez ponad rok. Pełnił funkcję warszawskiego reportera Polsat News oraz przygotowywał materiały do głównego wydania „Wydarzeń”. Głównie podejmował tematy dotyczące polityki i spraw społecznych.

Mateusz Maranowski przed pracą w Polsacie związany był z Polskim Radiem 24, gdzie do lipca 2020 r. prowadził m.in. audycję publicystyczną „Gorący temat”. W tym czasie współpracował również z portalem wPolityce.pl i telewizją wPolsce. W latach 2016 – 2020 był związany z mediami publicznymi. Pracę w TVP rozpoczął w redakcji „Wiadomości TVP1”. Później pełnił funkcję wydawcy porannego programu „Dzień Dobry Polsko”

Kolejne odejścia z Polsat News

Z końcem sierpnia z kanałem informacyjnym Polsatu rozstali się m.in. Magdalena Cenker, Michał Giersz, Grzegorz Łaguna, Michał Banasiak. Do końca września natomiast będzie pracował wieloletni dziennikarz Polsatu – Marek Piotr Wójcicki.