Max Verstappen rozszerza partnerstwo z Viaplay

  • Internet
  • Serwisy wideo
  • Viaplay
Autor: rafs

Mistrz świata Formuły 1 Max Verstappen rozszerza swoją współpracę z Viaplay. Ponadto platforma pokaże program z udziałem sportowca

Rola ambasadora Viaplay zostanie rozszerzona do wszystkich terytoriów, gdzie jest dostępna platforma. Dotyczy to także tych, gdzie jest dostępny kontent Viaplay Select. Ponadto Verstappen ma od Grand Prix Singapuru nosić logo Viaplay na swoim kasku. Od przyszłego sezonu znak firmowy platformy streamingowej ma być eksponowany także na jego czapce.

Nowy program z Maxem Verstappenem

Max Verstappen ma ponadto utworzyć razem z Viaplay nowy program, który będzie miał premierę miedzy finałem sezonu 2022 a startem sezonu 2023 Formuły 1. Powstanie on dzięki sukcesowi dokumentu „Verstappen – Lion Unleashed” oraz „Master of the Track”.

Jestem zadowolony z rozszerzenia mojego partnerstwa z Viaplay. Na ten moment współpraca była przyjemna i oczekuję możliwości stworzenia razem kontentu wysokiej jakości dla wszystkich fanów F1. Jak wiemy, streaming jest nowym sposobem transmitowania sportu i czuję, że Viaplay robi dobrą robotę w kreowaniu tej przyszłościmówi Max Verstappen, mistrz świata Formuły 1 w 2021 i 2022 roku, Oracle Red Bull Racing.

Współpraca Viaplay i Maxa stała się dużym hitem i razem możemy wbić wyższy bieg. Nasze nowe dokumenty zaskoczą fanów podczas postsezonu Formuły 1, podczas gdy to pokaże umiejętności przekazywania historii sportowych przez Viaplay. Fani zbliżą się do człowieka za kaskiem, co z kolei sprawi, że logo Viaplay będzie widoczne dla milionów na całym świecie w każdy weekend wyścigowymówi Peter Nørrelund, Viaplay Group Chief Sports Officer.

Ostatnio Viaplay nawiązało współpracę z Erlingiem Haalandem, dzięki temu można oglądać dokument związany z przejściem norweskiego piłkarza z Borussi Dortmund do Manchesteru City.  Jest on także ambasadorem Premier League w Viaplay.

Transmisje Formuły 1 w Polsce od 2023 roku w Viaplay

Od 2023 roku w Polsce transmisje Formuły 1 będą dostępne na platformie Viaplay. Właściciel pozyskał prawa na trzy sezony. Cztery transmisje wyścigów w sezonie mają zostać nadane w paśmie otwartym. Natomiast do końca sezonu 2022 Formułę 1 będzie można oglądać w Eleven Sports. Platforma Viaplay ma oferować to, co na innych rynkach podczas sesji F1, czyli normalną transmisję, a także kamery pokładowe kilku kierowców, pit-lane channel, możliwość śledzenia pozycji aut na torze oraz live timing. W Holandii ponadto Viaplay oferuje transmisję zapasową bez komentarza, jeżeli główny przekaz napotka na przeciążenie serwerów. Jest to efektem narzekań Holendrów na jakość transmisji Formuły 1 oferowanych przez Viaplay.

Od 1 marca 2023 roku w Polsce za Viaplay trzeba będzie zapłacić 55 zło tych miesięcznie. Można tego uniknąć, wykupując roczną subskrypcję za 33,25 zł miesięcznie (399 zł rocznie). Promocja trwa do 31 grudnia br. Można z niej skorzystać tutaj.