Meczyki.pl z drugim studiem. Nadają w nim program „Dwa fotele”

  • Internet
  • Serwisy wideo
Autor: rafs

W piątek, 15 kwietnia zadebiutowało drugie studio projektu wideo portalu Meczyki. Portal będzie w nim realizował autorskie formaty publicystyczne, wśród nich m. in. program Janusza Basałaja.

Portal Meczyki nadaje z drugiego studia audycję „Dwa fotele”. Jest to cykl piątkowych wywiadów Janusza Basałaja z osobami związanymi z polską piłką nożną. W pierwszym odcinku gościem był Łukasz Wiśniowski (Canal+, YT Foot Truck, w przeszłości vlogi reprezentacji Polski na kanale YT Łączy nas piłka), a w następnym Michał Listkiewicz (były sędzia międzynarodowy, były prezes PZPN). Rozmowy trwają około godziny.

To drugie fizyczne studio do transmisji wideo. Tomasz Włodarczyk w pierwszej audycji w czwartek, 24 marca zapowiadał, że portal będzie miał dwa miejsca do formatów wideo, z czego drugie będzie bardziej kameralne. Szef wideo w Meczykach Konrad Mazur potwierdził w odpowiedzi na pytanie jednego z widzów na Twitterze, że studio nie jest greenscreenem.

Treści wideo portalu Meczyki.pl

Portal Meczyki.pl od czwartku, 24 marca nadaje na swoim kanale YouTube treści wideo. Wykorzystywane jest główne studio, jak i drugie, które zadebiutowało w piątek, 15 kwietnia. Portal nadaje „sportowe poranki” oraz „poranki pomeczowe”, program „International Level” o Polakach za granicą, „Warszawa vs. Poznań”, „Okno Transferowe”, a także cotygodniowy program „Pogadajmy o piłce”. Wśród programów są także treści związane z tenisem czy z boksem zawodowym. W planach portalu jest również teleturniej wiedzy o piłce nożnej. Programy prowadzą m.in. Tomasz Włodarczyk, Samuel Szczygielski, Radosław Przybysz, Maciej Łuczak.