MEGOGO pokaże Puchar Narodów Afryki 2024. Będą dwie ścieżki dźwiękowe. Jak kupić dostęp?

  • Telewizja
  • TVP
Autor: rafs

MEGOGO pozyskało kolejne prawa sportowe.

Ukraińska platforma streamingowa została w Polsce nadawcą Pucharu Narodów Afryki 2023, który w dniach 13 stycznia – 11 lutego 2024 roku odbędzie się na Wybrzeżu Kości Słoniowej. MEGOGO pokaże wszystkie mecze turnieju, które będą również dostępne z odtworzenia. Wszystkie mecze turnieju będą dostępne zarówno jako VOD w sekcji „Sport”, jak i jako osobne kanały pop-up w sekcji „Telewizja”. Każdy mecz będzie miał dwie ścieżki dźwiękowe: główną z komentarzem w języku polskim oraz alternatywną z komentarzem w języku ukraińskim. Poprzednią edycję PNA w 2022 roku (z rokiem 2021 w nazwie) pokazywała platforma streamingowa Viaplay. W przeszłości turnieje były dostępne na antenach Eurosportu.

To wspaniała wiadomość dla polskich fanów piłki nożnej. Cieszę się, że dzięki MEGOGO będą oni mogli obejrzeć ekscytujące mecze piłkarskie na wysokim poziomie. W środku zimy będzie można śledzić najlepszych światowych graczy. To kolejny krok w kierunku wzmacniania naszej oferty sportowejmówi Artur Pacuła, CEO MEGOGO Polska.

Pakiety MEGOGO są dostępne na tej stronie. Kosztują przez pierwsze 14 dni 3 złote, a dalej 29,99 złotych w przypadku pakietu Optymalnego, 39,99 złotych w przypadku pakietu Maksymalnego. Taniej, bo 14,99 i 19,99 złotych pakiety są warte w momencie, gdy są to subskrypcje na 24 miesiące.

Kanały grupy RMF w MEGOGO. Jak odbierać?

W poniedziałek, 11 grudnia stacje radiowe Grupy RMF dołączyły do oferty platformy MEGOGO. Wśród nich są miedzy innymi RMF FM czy też RMF MAXX i RMF Classic.  Kanały RMF można odbierać za darmo w serwisie Megogo, wchodząc na jego stronę. Następnie należy wejść w zakładkę „TV bez opłat”, a potem wybrać kanał z sekcji Radio – bezpośredni link do streamu RMF FM.