Modyfikacja wakacyjnej ramówki TVN. Sport i Pogoda wcześniej, znikają Milionerzy

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: rafs

Telewizja TVN udostępniła ramówkę na miesiące wakacyjne. Jest wiele zmian w ramówce dziennej, a także w prime time.

Od 24 czerwca Dzień Dobry TVN nie będzie emitowane. Jest to związane z przerwą wakacyjną programu. W porze emisji programu (od 7:35) widzowie zobaczą powtórki paradokumentów „SOS. Ekipy w akcji”, „W-11 Wydział Śledczy” oraz „Detektywi” (do 19 lipca) lub „W-11 Wydział Śledczy” (od 22 lipca).

Od poniedziałku do czwartku o godzinie 10:05 w TVN będą „Opowieści małżeńskie”, a w piątki powtórki „Pokonaj mnie, jeśli potrafisz”. W następnych godzinach przewidziane są powtórki „Kuchennych rewolucji”, dwa odcinki „Ukrytej prawdy”, „Szpital”, znowu „Kuchenne rewolucje”, „Ukryta prawda”, a także „Detektywi”.

Zmiany w wieczornej ramówce TVN. Prime time przesunięty

Telewizja TVN w okresie wakacyjnym zmieni także godziny emisji „Sportu” i „Pogody”. Od teraz będą one emitowane o godzinie 18:45 i 18:55, zaraz przed „Faktami TVN”. Wymienione pozycje po programie informacyjnym zastąpi „Uwaga TVN”. Po niej i po „Doradcy smaku” stacja nada odcinki „Na Wspólnej”.

Prime time przesunie się tym samym na godzinę 20:50. Od 1 lipca TVN będzie emitował serial „Yellowstone”, po jednym odcinku co tydzień. To pierwsza w Polsce premiera hitu w naziemnej telewizji, który swoją popularność zdobył za pośrednictwem streamingu. W Polsce jest dostępny za pośrednictwem SkyShowtime i Netfliksa.

We wtorki stacja będzie emitowała serial Canal+ „Belfer”. W środy prime time wypełnią filmy, a w czwartek „Kuchenne rewolucje”. Piątkowe „Superkino” zostaje bez zmian. Zabraknie tym samym po raz pierwszy od 2017 roku powtórkowych emisji teleturnieju „Milionerzy”.

Ruszył Max. Co w ofercie?

Tydzień temu, we wtorek, 12 czerwca ruszył serwis Max. W jego ofercie użytkownicy mają dostęp do treści globalnych marek takich jak HBO, DC czy Warner Bros., relacji z najważniejszych wydarzeń sportowych, w tym z Igrzysk Olimpijskich Paris 2024, a także oferty produkcji lokalnych z TVN. W dniu startu, 11 czerwca w serwisie udostępniono ostatni sezon serialu „Skazana”. Wcześniej produkcja była premierowo publikowana w Player.pl. Od poniedziałku, 17 czerwca użytkownicy mogą oglądać kolejny sezon „Rodu smoka„.